Ak máš skúsenosť z oblasti zdravotníctva a chceš sa starať o dobré vzťahy s poskytovateľmi zdravotnej starostlivosti pracuj ako vzťahový špecialista.

DÔVERA zdravotná poisťovňa, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Trnava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 EUR/mesiacMzda môže byť aj vyššia, závisí od tvojich skúseností a navyše máš nárok aj na ročný bonus v závislosti od firemných výsledkov.
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Nový svet, o ktorý sa snažíme už 25 rokov, je transparentné a kvalitné zdravotníctvo. Robíme všetko preto, aby naša poisťovňa bola v očiach verejnosti tou najlepšou a aby všetci naši poistenci a samozrejme aj lekári, ktorí sú v priamom kontakte s poistencom boli s našimi službami spokojní. Ak sa chceš aj ty o to pričiniť, staň sa našim vzťahovým špecialistom a budeš hlavnou kontaktnou osobou a podporou našich lekárov v Trnavskom kraji.

#A čo bude tvoja náplň práce?#

• Budeš sa aktívne starať o klientske portfólio lekárov v TT kraji.
• Pravidelne telefonicky, e-mailom a aj osobne s lekármi komunikovať.
• Pomáhať lekárom so zavedením elektronických produktov Dôvery a následne im robiť podporu pri používaní týchto produktov.
• Pripravovať a plánovať stretnutia so zástupcami lekárov a aj s lekármi.
• Budeš riešiť administratívnu agendu ako je príprava zmlúv a dodatkov pre lekárov, ktorí sú zapojení v projekte DôveraPomáha.
• Jednoducho povedané, budeš robiť dobré meno našej spoločnosti a starať sa o to, aby boli naši lekári spokojní so všetkými našimi službami.

#Čoho sa nemusíš obávať?#

• Rutina ti nehrozí, práca v kancelárii sa strieda s prácou v teréne.
• Pomôžeme ti prostredníctvom rôznych stretnutí a školení sa zorientovať vo všetkom tak, aby si sa na tvojej pracovnej pozícii cítil komfortne.
• Budeš mať podporu svojho riaditeľa nákupu zdravotnej starostlivosti na ktorého sa môžeš kedykoľvek obrátiť.

#Prečo je to dobré rozhodnutie?#
• Veľa sa naučíš z odborného hľadiska – nejaký ten medicínsky pojem.
• U nás máš možnosť 50 % fondu mesiaca pracovať na home office.
• Sám/sama si organizuješ pracovný čas.

Pracovnú pozíciu obsadzujeme na zástup počas dlhodobej PN našej kolegyne.
Informácie ohľadom spracúvania osobných údajov predovšetkým práva dotknutej osoby, v súlade s Nariadením Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (všeobecné nariadenie o ochrane údajov) sú prístupné na www.dôvera.sk. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať najmä zaslaním písomného odvolania na adresu sídla zdravotnej poisťovne, e-mailom na info@dovera.sk, alebo odovzdaním písomného odvolania na ktorejkoľvek pobočke zdravotnej poisťovne.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

zdravotnícke

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• SŠ/VŠ vzdelanie (napr. právnické, zdravotnícke, ekonomické),
• užívateľská znalosť práce s PC (MS Office)
• skúsenosti s komunikáciou s klientmi,
• prax min. 2 roky v obdobnej pracovnej pozícii vítaná,
• analyticko- koncepčné myslenie,
• samostatnosť, zodpovednosť a tímovosť je samozrejmosťou
• aktívny vodič (sk.B)

Sme najväčšia súkromná zdravotná poisťovňa na Slovensku. Zabezpečujeme kvalitnú, dostupnú a modernú zdravotnú starostlivosť pre 1,6-milióna poistencov už viac ako 25 rokov. Každý z nás k tomu svojou prácou priamo či nepriamo prispieva.
Prirodzene vieme, kam naša spoločnosť smeruje a aké sú jej ciele.
Začína to našim generálnym riaditeľom, ktorý osobne dvakrát ročne navštívi všetky pobočky. Zo všetkých síl podporujeme talentovaných členov, ale podáme pomocnú ruku aj tým, ktorí zrovna nemajú najlepšie obdobie. Dôvera, to je viac ako 600 osobností, príbehov a pracovných ambícií.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Adresa spoločnosti

DÔVERA zdravotná poisťovňa, a.s.
Einsteinova 25
85101 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Adriana Štefíková
Tel.: +421910330649
E-mail: poslať životopis