Pridať inzerát

Biznis analytik

DÔVERA zdravotná poisťovňa, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 800 EUR/mesiacpohyblivá zložka mzdy (od 300 EUR mesačne, vyplácaná kvartálne) a ročný bonus (v závislosti od firemných výsledkov)
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

#Čo ťa v práci čaká?#

Naučíš sa ako:
• odmeňuje zdravotná poisťovňa lekárov za poskytovanie zdravotnej starostlivosti, ktorú poskytuje naším pacientom
• funguje zúčtovanie a revízia poskytnutej zdravotnej starostlivosti – čo zdravotná poisťovňa prepláca/ neprepláca a čo sú dôvody nepreplatenia zdravotnej starostlivosti
Budeš:
• definovať problematické oblastí /procesy a navrhovať riešenie na ich odstránenie, ktoré uľahčia prácu lekárom ako aj umožnia prostredníctvom nastavenia presných pravidiel spravodlivejšie rozdelenie finančných prostriedkov za poskytnutie zdravotnej starostlivosti
• spolupracovať úzko s IT na vytváraní zmenových požiadaviek – ty za biznis časť s definovaním potreby zmeny a IT pri podpore pripomienkovania funkčných špecifikácii a testovania funkcionality
• presadzovať navrhované riešenia
• spolupracovať s kolegami, ktorí sú zodpovední za vytváranie odmeňovacej stratégie pre lekárov ako aj s revíznymi lekármi, ktorí ťa zasvätia do základov medicíny
• spolupracovať a testovať novú funkcionalitu s externými dodávateľmi zodpovedných za zmenu informačných systémov
• vysvetľovať kolegom navrhované zmeny, lebo deployment zmien je tá najdôležitejšia časť realizácie akejkoľvek zmeny a jej správne odovzdanie je kľúčové pre ďalší úspech
• podporovať prevádzku - vrátane riešenia vybraných incidentov z prevádzky

#Čoho sa nemusíš obávať?#
• steoretypu- nové metódy v zdravotníctve pribúdajú a zdravotná poisťovňa musí rýchlo reagovať na tieto zmeny

#Prečo je to dobré rozhodnutie?#
• veľa sa naučíš, či už z odborného hľadiska - nejaký ten medicínsky pojem ako aj kontinuálne vzdelávanie change managementu
• chceme byť leadrom v inováciách a vždy preto robíme maximum
• ponúkame zaujímavý balík benefitov, ktorý pravidelne aktualizujeme tak, aby bol atraktívny

Ďakujeme všetkým záujemcom o inzerovanú pracovnú pozíciu, kontaktovať budeme iba vybratých uchádzačov.

Informácie ohľadom spracúvania osobných údajov predovšetkým práva dotknutej osoby, v súlade s Nariadením Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (všeobecné nariadenie o ochrane údajov) sú prístupné na www.dôvera.sk. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať najmä zaslaním písomného odvolania na adresu sídla zdravotnej poisťovne, e-mailom na info@dovera.sk, alebo odovzdaním písomného odvolania na ktorejkoľvek pobočke zdravotnej poisťovne.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý

• mapovanie procesov
• základy SQL výhodou
• procesné, systematické a analytické myslenie
• predchádzajúce skúsenosti s change managementom – minimálne 2 – 3 roky
• kreativita
• zmysel pre detail
• spoľahlivosť
• rozmýšľanie v súvislostiach
• dobré komunikačné schopnosti
• organizačné a negociačné schopnosti
• flexibilita, záujem o inovatívne projekty

Sme najväčšia súkromná zdravotná poisťovňa na Slovensku. Zabezpečujeme kvalitnú, dostupnú a modernú zdravotnú starostlivosť pre 1,6-milióna poistencov už viac ako 25 rokov. Každý z nás k tomu svojou prácou priamo či nepriamo prispieva.
Prirodzene vieme, kam naša spoločnosť smeruje a aké sú jej ciele.
Začína to našim generálnym riaditeľom, ktorý osobne dvakrát ročne navštívi všetky pobočky. Zo všetkých síl podporujeme talentovaných členov, ale podáme pomocnú ruku aj tým, ktorí zrovna nemajú najlepšie obdobie. Dôvera, to je viac ako 600 osobností, príbehov a pracovných ambícií.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Adresa spoločnosti

DÔVERA zdravotná poisťovňa, a.s.
Einsteinova 25
85101 Bratislava