Pridať inzerát

Event Sales Manager

DOT.espressobar s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bottova 1, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 800 EUR/mesiaciné zložky mzdy - odmeny, provízie a percentá z predaja.
  • Termín nástupu: 20.02.2022
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca TPP, dohodou alebo živnostník

800 - 1100 € Brutto (v závislosti od praxe a skúseností) + mesačné odmeny závisle od predaja

Pracovná činnosť je rozdelená na dve zložky pracovnej činnosti (možnosť dohodnúť sa len na jednej).

Prvou je obchodná realizácia v rámci galérie a umenia (zmluvy, komunikácia s umelcami a zberateľmi, rozposielanie portfólií, oslovovanie a hľadanie nových klientov, komunikácia so zahraničnými galériami a platformami pre umenie, prenájom umenia).

Druhá časť je zameraná na eventy - zastrešenie interných umeleckých podujatí, a dohodnutie, vypracovanie ponuky a realizácia externých klientskych podujatí, teambuldingov a pod., budgetovanie jednotlivých podujatí, organizácia eventov a zastrešenie podujatia onsite. Vytváranie pozitívneho zážitku pre účastníkov/hostí, návštevníkov a budovanie vzťahov s klientom. Koordinácia a organizačné zabezpečenie vybraných podujatí, príprava ponuky klientovi, aktívny kontakt s klientom.

Ak ste organizovaný, komunikatívny, samostatný, máte vášeň pre eventy aj umenie a tiež zmysel pre detail a schopnosť projekty rozbehnúť aj dotiahnuť, tak hľadáme práve Vás!

Preferencie : skúsenosti s organizovaním podujatí - 1 rok, komunikačné zručnosti, sales skúsenosti, estetické cítenie, vodičský preukaz B, tvorivosť, schopnosť vyhovieť požiadavkám klienta,

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod, služby, marketing, umenie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

event, obchod

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

komunikatívny, ochotný vyhovieť klientovi, schopnosť učit sa, výtvarné vzdelanie – nie je podmienkou, samostatnosť, schopnosť prispôsobiť sa, proaktivita, kreativita.,

Koncept DOT. je spojením jedinečného a nenapodobiteľného priestoru so zameraním na kvalitnú výberovú kávu a súčasné umenie. Nájdete nás v národnej kultúrnej pamiatke v Jurkovičovej Teplárni na Bottovej 1 v Bratislave.