Pridať inzerát

Senior Unity Lead Developer

DORPS s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Práca z domu
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3 000 - 6 000 EUR/mesiac(v závislosti od schopností a skúseností + osobné ohodnotenie.)
  • Termín nástupu: 10-11 2022
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Čo budeš robiť:

• technické riadenie zadávania úloh pre priemyselné aplikácie v Unity pre mobil/tablet a rôzne typy okuliarov (MS Hololens 2 a iné) na platformách Android, iOS a Windows Holographic,
• spolupráca na analýze, špecifikácii požiadaviek a návrhu softvéru, 3D modelov a GUI,
• optimalizácia a refaktoring zdrojového kódu,
• používanie agilných metodológií pri vývoji.

Čo od teba očakávame?

• algoritmické a analytické myslenie, schopnosť rýchlo sa učiť,
• skúsenosti s analýzou a návrhom softvéru výhodou,
• znalosť objektovo-orientovaného programovania,
• znalosť C# a Unity na pokročilej úrovni,
• skúsenosť s Unity AR Foundation Framework výhodou.
• záujem o nové technológie, zvedavosť, samostatnosť a chuť na sebe pracovať,
• záujem aplikovať nové postupy pri svojej práci

• Flexibilná pracovná doba, možnosť práce z domu.
• Event kalendár plný športových a kultúrnych akcií, teambuildingov a iných aktivít
• Podporíme Ťa vo vzdelávaní a rozvoji
• Možnosť kariérneho rastu
• Možnosť rotácie medzi projektami
• Práca v úspešnej spoločnosti a v priateľskom kolektíve
• Tradičné benefity

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Informačné technológie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Sme mladý tím dynamických a inovatívnych profesionálov v oblasti informačných technológií. Navrhujeme a vytvárame multiplatformové aplikácie mixovanej reality na zobrazenie virtuálnych 3D objektov v reálnom prostredí, čo prináša veľa inovatívnych možností. Našim klientom pomáhame zefektívniť existujúce informačné systémy a prostredie. Štandardizovať, optimalizovať a digitalizovať ich kľúčové procesy.

Viac na www.dorps.sk