Pridať inzerát

Skladník /potravinový sklad v gastronomickej prevádzke/

DORA Gastro Slovakia, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Trenčín
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceš mať pevnú pracovnú dobu a jasnú náplň práce? Tak potom hľadáme práve Teba!

Budeš mať pod palcom nákup, evidenciu, skladovanie a výdaj surovín v sklade.

Dôležitá je pre nás Tvoja chuť do práce, samostatnosť a spoľahlivosť.

Ponúkame výplatu včas a celú na výplatnej páske, obedy zadarmo, pitný režim na pracovisku nad rámec zákonníka práce, príspevky na dôchodkové sporenie, super vedúcu :) a pár ďalších výhod.

Nutný zdravotný preukaz pracovníka v potravinárstve.

- stabilné pracovné prostredie v zabehnutej prevádzke
- príspevok na dôchodkové poistenie
- obedy zdarma
- zabezpečenie pitného režimu nad rámec zákona

Informácie o výberovom konaní

Pracovná pozícia je vhodnejšia pre muža.

Všetkým záujemcom vopred ďakujeme za zaslanie životopisov. Odpovedať budeme na zaslané životopisy, ktoré spĺňajú požadované podmienky. Ďakujeme za porozumenie.

Na výkon tohto zamestnania sa vyžaduje Osvedčenie o odbornej spôsobilosti na epidemiologicky závažné činnosti pri výrobe, manipulácii a uvádzaní do obehu potravín a pokrmov ( hygienické minimum )podľa zákona č. 355/2007 Z.z. o ochrane, podpore a rozvoji verejného zdravia a o zmene a doplnení niektorých zákonov.
V zmysle Vyhlášky MZ SR č. 585/2008 Z.z. môže byť odborná spôsobilosť získaná vzdelaním vymenovaným v danej vyhláške alebo vykonaním skúšok na RÚVZ a získaním Osvedčenia o odbornej spôsobilosti na vykonávanie epidemiologicky závažných činností pri výrobe, manipulácii a uvádzaní do obehu potravín a pokrmov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Vyučený v odbore SOU, prax v skladovom hospodárstve.

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Excel - Základy

Počet rokov praxe

1

- manuálna zručnosť
- fyzická zdatnosť
- precíznosť, pozornosť
- zodpovednosť
- spoľahlivosť

Sme spoločnosť, ktorá poskytuje stravovacie služby, investuje do nemocničných stravovacích zariadení a dlhodobo ich prevádzkuje. V súčasnosti spravujeme stravovacie zariadenia v nemocniciach v Banskej Bystrici, Poprade, Trnave a Trenčíne.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov