Pridať inzerát

Operátor výroby

DOR, s.r.o.

  • Miesto práce: Považské Podhradie, Považská Bystrica-Považské Podhradie
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 930 EUR/mesiacNástupný plat 930€ brutto + príplatky 180€ (pri odpracovaní cca 7 nočných zmien, 2 soboty 12h, 2 nedele 12h)
  • Termín nástupu: Dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca je vykonávaná na NC a CNC obrábacích strojoch a zariadeniach, jednoúčelových obrábacích strojoch a zariadeniach, montážnych a kontrolných strojoch a zariadeniach s elektrickým alebo pneumatickým pohonom.
Práca pozostáva najmä z vizuálnej kontroly a ručného vkladania vstupných dielov do stroja alebo zariadenia, zo spustenia/ zastavenia pracovného cyklu stroja alebo zariadenia, z vizuálnej kontroly prebiehajúceho pracovného cyklu stroja alebo zariadenia, z ručného odoberania dielov zo stroja alebo zariadenia, z vizuálnej kontroly kvality dielov alebo kontroly pomocou kalibrov, prípravkov a meradiel, z ručného uloženia dielov do prepravného obalu.

- práca v perspektívnej spoločnosti pôsobiacej v automobilovom priemysle,
- práca v príjemnom kolektíve,
- možnosť odborného rastu,
- odmeny za zlepšovacie návrhy,
- koncoročné odmeny,
- firemné akcie,
- kurzy a starostlivosť o kvalifikáciu zamestnancov,

Vaše životopisy zasielajte ako reakciu pre danú pracovnú pozíciu.
Nakoľko je záujem o ponúkané miesto vysoký, budeme informovať len vybraných uchádzačov.
Za porozumenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

strojárske vzdelanie; príp. elektrotechnické

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- manuálna zručnosť,
- samostatnosť, zodpovednosť, dôslednosť,
- schopnosť pracovať v tíme,
- spôsobilosť pracovať v noci a v hlučnom prostredí
- práca je vhodnejšia pre mužov, nakoľko je fyzicky náročnejšia

- výroba tlakových odliatkov zo zliatin Al a Zn, vrátane ich mechanického opracovania, lakovania a montáže do montážnych skupín pre automobilový a ľahký priemysel
- výroba foriem na tlakové liatie a obstrihových nástrojov

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt