Je Vašim snom byť špičkový projektant koľajovej dopravy!? Hľadáme Junior Projektanta!

DOPRAVOPROJEKT a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Kominárska, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 EUR/mesiacPlus kvartálne odmeny. V závislosti od skúsenosti a schopnosti daného uchádzača.
  • Termín nástupu: IHNEĎ
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadám šikovných kolegov- absolventov na pozíciu JUNIOR PROJEKTANT, kt. by chceli pracovať v tíme skúsených odborníkov v danej oblasti, vypracovať sa a byť v danej oblasti jedničkami!

Vašou pracovnou náplňou bude:
projektové práce rôznych stupňov projektovej dokumentácie v segmente koľajová doprava,
tvorba koncepcií projektov v oblasti železničných stavieb a stavieb pre MHD,
komunikácia s klientom.

Okrem zaujímavej a zodpovednej práce ponúkame aj:
- priestor pre odborný rast a profesionálny rozvoj,
- možnosť stať sa členom profesionálneho tímu, ktorý sa riadi etickým kódexom,
- možnosť vypracovať sa a byť vo svojej profesii skutočne dobrý,
- možnosť platovo aj kariérne rásť,
- možnosť zdokonaľovať sa v anglickom jazyku,
- výborné technické a sociálne zázemie,
- zaujímavé zamestnanecké benefity v zmysle Kolektívnej zmluvy atď.

Ak si myslíte, že hľadáme práve Vás, zašlite svoje CV spolu so súhlasom o spracovaní osobných údajov v zmysle zákona o ochrane osobných údajov.
Prosím, neposielajte motivačné listy.

Písomné odporúčania od predchádzajúcich zamestnávateľov s kontaktnými údajmi zamestnávateľa) sú výhodou.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

železničné staviteľstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

AutoCAD - Expert

Vodičský preukaz

B

- drive, zanietenosť, záujem o prácu,
- samostatnosť, zodpovednosť, precíznosť.

Najväčšia konzultačno-projektová a inžinierska súkromná spoločnosť, líder na trhu dopravných stavieb

Adresa spoločnosti

Kominárska 2,4
832 03 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Linda Remáková
E-mail: poslať životopis