Máte verejné obstarávanie v malíčku? Hľadáme vás! Špecialista pre verejné obstarávanie!

DOPRAVOPROJEKT a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Kominárska, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 400 EUR/mesiacV závislosti od skúsenosti a schopnosti daného uchádzača
  • Termín nástupu: DOHODOU

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Na náš obchodný úsek hľadáme šikovného a skúseného špecialistu, ktorý s úsmevom zvládne všetky náročné pracovné úlohy súvisiace s agendou "verejné obstarávanie" .
Prácou v našej spoločnosti Vám poskytneme možnosť ukázať Váš potenciál a pracovať v tíme skúsených profesionálov, ktorí sa riadia etickými pravidlami.

Pôsobnosť a zodpovednosť funkcie:
• Má pod palcom a kompletne ovláda všetky procesy súvisiace s verejným obstarávaním,
• Sleduje všetky verejné súťaže, konzultuje pripravované ponuky, súťažné návrhy, cenové ponuky, eviduje objednávky,
• Kompletne pripravuje a odovzdáva súťažné podklady na vybrané súťaže, pripravuje doklady do súťaže, na požiadanie divízií zúčastní sa otvárania obálok s ponukami,
• Zodpovedá za kompletne preštudovanie súťažných podkladov, poskytuje poradenskú službu v súlade so zákonom pre VO pre všetky divízie v rámci prípravy ponuky, pri poskytovaní inžinierskej činnosti a majetko-právnom vybavovaní,
• Pravidelne sleduje a ovláda zmeny v legislatíve o VO, informuje vedenie spoločnosti o zmenách pripravuje podklady pre návrhy ZoD a ich dodatky,
• Návrhy ZoD vždy včas predkladá na overenie a podpis v zmysle postupov IMS,
• Pripravuje požiadavky na vysvetlenie súťažných podkladov pre obchodné podmienky verejných súťaží (užších súťaží),
• Iniciatívne oslovuje subdodávateľov podľa pokynov divíznych riaditeľov (DR) pri príprave ponuky, pripravuje podklady pre subdodávateľov,
• Ochotne a iniciatívne spolupracuje s divíziami pri príprave a podaní ponuky, ponuky subdodávateľov vyhodnocuje v spolupráci s DR,
• V spolupráci s divíziami pripravuje požiadavky na vysvetlenie súťažných podkladov, obchodné podmienky - zmluvy o dielo , podanie žiadostí o vysvetlenie, podanie žiadosti o nápravu ,
• Zodpovedá za správnosť životopisov a referencií do pripravovaných ponúk v zmysle požiadaviek súťažných podkladov, ktoré centrálne eviduje a raz za kvartál aktualizuje životopisy HIP-ov/ZOP-ov,
• Preskúmava všetky návrhy ZoD po zverejnení v SP, upozorňuje ER na požiadavky verejného obstarávateľa/obstarávateľa ohľadom poistných plnení zmluvy o dielo, podáva žiadosť o vysvetlenie počas prípravy ponuky,
• Všetky údaje spojené s výkonom svojej funkcie chráni pred zneužitím tretími osobami,
vykonáva okrem uvedených aj operatívne úlohy súvisiace s činnosťou obchodného odboru podľa pokynov nadriadeného.

Okrem zaujímavej a zodpovednej práce ponúkame aj:
- priestor pre odborný rast a profesionálny rozvoj,
- možnosť stať sa členom profesionálneho tímu, ktorý sa riadi etickým kódexom,
- možnosť vypracovať sa a byť vo svojej profesii skutočne dobrý,
- možnosť platovo aj kariérne rásť,
- možnosť zdokonaľovať sa v anglickom jazyku,
- výborné technické a sociálne zázemie,
- zaujímavé zamestnanecké benefity atď.

Ak si myslíte, že hľadáme práve Vás, zašlite svoje CV spolu so súhlasom o spracovaní osobných údajov v zmysle zákona o ochrane osobných údajov.
Prosím, neposielajte motivačné listy.

Písomné odporúčania od predchádzajúcich zamestnávateľov s kontaktnými údajmi zamestnávateľa) sú výhodou.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, právne

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Počet rokov praxe

3

- prax v oblasti verejného obstarávania minimálne 3 roky,
- prehľad a všeobecné orientovanie sa vo verejnom obstarávaní,
- samostatnosť, zodpovednosť, precíznosť,
- výborné ovládanie programu Microsoft Excel.

Najväčšia konzultačno-projektová a inžinierska súkromná spoločnosť, líder na trhu dopravných stavieb

Adresa spoločnosti

Kominárska 2,4
832 03 Bratislava