Pridať inzerát

Pracovník v cestnej doprave

Dopravný podnik mesta Martin, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Flámska 1, 036 01 Martin
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 367 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Príprava podkladov potrebných pre realizáciu jednotlivých výkonov vodičov
- Koordinácia, plánovanie a zaradenie práce vodičov
- Riešenie havarijných a neštandardných situácii s cieľom zabezpečenia dopravy
- Dodržiavanie zákonom stanovených právnych predpisov zo zákona o cestnej doprave
- Sledovanie termínov a objednávanie vodičov na psychologické vyšetrenie
- Sledovanie termínov na platnosť KKV vodičov

- Perspektívna práca v stabilnej spoločnosti
- Pravidelné zvyšovanie mzdy
- Stravné lístky v hodnote 4,50 € aj počas čerpania dovolenky
- Dôchodkové doplnkové sporenie pre zamestnanca - výška za zamestnávateľa 25,00€
- Príplatky nad rámec zákona
- Dovolenka nad rámec zákona
- Cestovanie za zvýhodnených podmienok aj pre rodinných príslušníkov

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.6.2022 (ostáva ešte 5 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

doprava

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

doprava

Počet rokov praxe

3

-Schopnosť zvládať náročné pracovné situácie
-Schopnosť prioritizovať pracovné úlohy
-Výborné organizačné schopnosti
-Znalosť príslušnej legislatívy výhodou

Dopravný podnik mesta Martin s.r.o., od 01.01.2022 poskytujúci MHD na území mesta Martin, Vrútky, Lipovec, Bystrička a Turčianske Kľačany.