Pridať inzerát

Zarob si až 2300 € ako Revízor v MHD

Dopravný podnik Bratislava, akciová spoločnosť

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 646 - 2 300 EUR/mesiac(Mzda je zložená: základná mzda 646€ + podielová prémia za uhradené platby za nezaplatenie cestovného. Nárok na podielovú prémiu vzniká až po kompletnom zaučení počas skúšobnej doby.)
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Kontrola cestovných lístkov v prostriedkoch mestskej hromadnej dopravy (autobusy, trolejbusy a električky).

Ponúkame:

- Práca v stabilnej a perspektívnej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou, v zabehnutom kolektíve
- zamestnanecké cestovné výhody na MHD, aj pre rodinných príslušníkov,
- flexibilný pracovný čas 37,5h týždenne,
- príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie,
- odmeny pri životných a pracovných jubileách,
- iné motivačné finančné príspevky (pri narodení dieťaťa, pri náročných životných situáciách, atď.),
- Multisport karta,
- zľavy u vybraných dodávateľov tovarov a služieb.

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem, kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Požadujeme:

- Bezúhonnosť preukázanú výpisom z registra trestov (dokladované pri nástupe),
- Psychickú spôsobilosť (bude preverená prostredníctvom psychologického vyšetrenia na referáte psychológie DPB)
- Zdravotnú spôsobilosť na výkon práce vystavená zmluvným lekárom DPB,
- Vhodný uchádzač je komunikatívny, asertívny a pozná základy slušného správania,
- Zároveň je emocionálne stabilný, má autoritu a je nekonfliktný,
- Samozrejmosťou je aj vysoká odolnosť voči stresu.

„Máme spoločný cieľ.“
Dopravný podnik Bratislava, akciová spoločnosť je stopercentná dcérska spoločnosť hlavného mesta SR Bratislavy, ktorá je jediným poskytovateľom MHD na území mesta Bratislava. DPB, a. s. prevádzkuje trolejbusovú, autobusovú a električkovú dopravu.
V ankete „Najzamestnávateľ“ za rok 2020 v rebríčku Doprava a logistika sme sa umiestnili na výbornom piatom mieste.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: HR Oddelenie
E-mail: poslať životopis