Pridať inzerát

Referent poistného

Dopravný podnik Bratislava, akciová spoločnosť

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Olejkárska, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 040 EUR/mesiacFinálna výška mzdy bude prehodnotená v súvislosti so skúsenosťami uchádzača. (Mzda je zložená: základná mzda 867 € + výkonnostná odmena 173 €)
  • Termín nástupu: Dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Radi by sme posilnili naše oddelenie správy poistného, a preto hľadáme človeka, ktorý bude zodpovedný za:

- Zabezpečovanie kompletnosti spisov škodových udalostí
- Osobná, telefonická a písomná komunikácia s klientom
- Prijímanie a registrácia hlásení, dokladov k škodovým udalostiam
- Spracovanie korešpondencie týkajúcej sa škodových udalostí
- Denné spracovanie hlásení a spisov škodových udalostí
- Denné spracovanie doručených a odosielaných poštových zásielok

- Práca v stabilnej a perspektívnej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou, v zabehnutom kolektíve
- zamestnanecké cestovné výhody na MHD, aj pre rodinných príslušníkov,
- flexibilný pracovný čas 37,5h týždenne,
- príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie,
- odmeny pri životných a pracovných jubileách,
- iné motivačné finančné príspevky (pri narodení dieťaťa, pri náročných životných situáciách, atď.),
- Multisport karta,
- zľavy u vybraných dodávateľov tovarov a služieb.

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem, kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

- Spoľahlivosť, precíznosť, flexibilnosť, zodpovednosť,
- skúsenosť s prácou v systéme SAP - výhodou,
- výborné komunikačné schopnosti a písomný prejav,
- argumentačné zručnosti,
- samostatnosť, profesionálny a zodpovedný prístup k plneniu úloh,
- záujem a schopnosť rýchlo sa učiť nové veci,
- iniciatívny prístup k riešeniu problémov a nových výziev,
- tímový hráč.

„Máme spoločný cieľ.“
Dopravný podnik Bratislava, akciová spoločnosť je stopercentná dcérska spoločnosť hlavného mesta SR Bratislavy, ktorá je jediným poskytovateľom MHD na území mesta Bratislava. DPB, a. s. prevádzkuje trolejbusovú, autobusovú a električkovú dopravu.
V ankete „Najzamestnávateľ“ za rok 2020 v rebríčku Doprava a logistika sme sa umiestnili na výbornom piatom mieste.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov