Pridať inzerát

Robotník v doprave - čistenie a umývanie vozidiel MHD

Dopravný podnik Bratislava, akciová spoločnosť

  • Miesto práce: Dopravný podnik Bratislava - Generálne riaditeľstvo, Olejkárska, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3,75 EUR/hod.+ 10% výkonnostná odmena + podielová prémia za vyčistené vozidlo, pri splnení nastavených cieľov je minimálne 8 €/hod.
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

čistenie a umývanie vozidiel MHD (autobusy, trolejbusu a električky, v objektoch DPB vozovňa Jurajov dvor, Petržalka, Hroboňova, Krasňany)

- stabilná a perspektívna práca v ambicióznej spoločnosti
- zľava 90% z ceny 365-dňového predplatného cestovného lístka na MHD pre
zamestnanca dňom nástupu a po uplynutí 3-mesačnej skúšobnej doby
aj pre rodinných príslušníkov (manžel/manželka, deti)
- príspevok na stravovanie – stravovacia karta v hodnote 4 €/deň
- príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
- sociálne výpomoci zamestnancom zo Sociálneho fondu
- príspevok na detskú rekreáciu
- športové, kultúrne a spoločenské aktivity organizované zamestnávateľom pre
zamestnancov
- práca v zabehnutom kolektíve

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

„Máme spoločný cieľ.“
Dopravný podnik Bratislava, akciová spoločnosť je stopercentná dcérska spoločnosť hlavného mesta SR Bratislavy, ktorá je jediným poskytovateľom MHD na území mesta Bratislava. DPB, a. s. prevádzkuje trolejbusovú, autobusovú a električkovú dopravu.
V ankete „Najzamestnávateľ“ za rok 2020 v rebríčku Doprava a logistika sme sa umiestnili na výbornom piatom mieste.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

Olejkárska 1
814 52 Bratislava