Pridať inzerát

Špecialista pre autobusy

Dopravný podnik Bratislava, akciová spoločnosť

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Vozovňa Trnávka, Bojnická, Nové Mesto
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 300 EUR/mesiacod 1300,- EUR/mesiac Mesačná odmena vo výške min. 1300,- EUR sa skladá zo základnej zložky mzdy + 20% výkonnostnej odmeny. Výška celkovej mzdy bude závisieť od Vašich skúseností v danej oblasti.
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu autobusov hľadáme odborníka/špecialistu so znalosťou:
• výrobných a technologických procesov a postupov pri zhotovovaní autobusov
• konštrukčných, karosárskych, interiérových a exteriérových povrchových úprav/postupov a materiálov používaných pri výrobe a montáži autobusov
• aktuálnych legislatívnych postupov a požiadaviek, ktoré sú povinní výrobcovia autobusov uplatňovať a dodržiavať
• zákonných predpisov SR a predpisov EÚ vzťahujúcich sa na homologizáciu autobusov, typové schválenia, odporúčania EÚ, metodiku výpočtu podľa SORT, emisií vozidiel a ďalších usmernení a vyhlášok, ktoré sa vzťahujú na výrobu, dodávku a prevádzku autobusov
• Vaše znalosti a odborné skúsenosti z legislatívy a výrobných/technologických postupov, resp. Vaša prax v tejto oblasti bude predpokladom najmä pre tvorbu technických špecifikácií a požiadaviek na autobusy a jej využitie pri kontrole kvality autobusov

- práca v stabilnej a perspektívnej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou
- zamestnanecké cestovné výhody na MHD, po skúšobnej dobe aj pre rodinných príslušníkov
- príspevok na cestovné pre zamestnancov s trvalým bydliskom mimo Bratislavy
- možnosť prechodného ubytovania v zmluvne dohodnutých ubytovaniach s finančným príspevkom pre všetkých zamestnancov, bez ohľadu na miesto trvalého bydliska
- príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie (III.pilier)
- príspevok na stravovanie, stravovacia karta
- príspevok na rekreáciu
- odmeny pri životných a pracovných jubileách
- finančné príspevky (pri narodení dieťaťa, pri náročných životných situáciách atď.)
- Multisport karta

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, strojnícke, dopravné

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Internet - Pokročilý

Vodičský preukaz

B, C, D

Prax na pozícii/v oblasti

min. 2 roky v danej oblasti

- všeobecný prehľad o výrobcoch autobusov na slovenskom, českom a zahraničnom trhu, ich portfóliu a prevádzke ich autobusov u dopravcov (z verejne dostupných zdrojov)
- aktívne vyhľadávanie, vzdelávanie a sledovanie aktuálnych informácií v danej oblasti
- skúsenosti/prax z produkcie vozidiel (autobusy, dráhové vozidlá, nákladné, osobné automobily...)
- asertívnosť
- dôkladnosť a zmysel pre detaily
- zodpovedný prístup
- flexibilita
- logické uvažovanie
- samostatnosť

„Máme spoločný cieľ.“
Dopravný podnik Bratislava, akciová spoločnosť je stopercentná dcérska spoločnosť hlavného mesta SR Bratislavy, ktorá je jediným poskytovateľom MHD na území mesta Bratislava. DPB, a. s. prevádzkuje trolejbusovú, autobusovú a električkovú dopravu.
V ankete „Najzamestnávateľ“ za rok 2020 v rebríčku Doprava a logistika sme sa umiestnili na výbornom piatom mieste.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

Olejkárska 1
814 52 Bratislava