Vodič alebo vodička autobusu MHD v Bratislave, brutto plat 1 300 až 1 800 Eur + zabezpečené ubytovanie a rozšírenie vodičského oprávnenia na skupinu D

Dopravný podnik Bratislava, akciová spoločnosť

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 6,16 - 6,42 EUR/hod.6,16€ - 6,42€/hod.(podľa dĺžky praxe)+10% mesačná výkonnostná odmena, príplatky za prácu v noci, počas sviatkov, víkendov + nadčasy hradené aj nad rámec zákonného nároku. BRUTTO mesačná mzda na TPP sa pohybuje v rozmedzí 1300 -1800 EUR (v závislosti od odbornej praxe, počtu odpracovaných dní, pracovného úväzku a pod.).
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

vodič autobusu MHD v Bratislave

- práca v stabilnej a perspektívnej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou
- rozšírenie vodičského oprávnenia vrátane kvalifikačnej karty vodiča
- kvalitná pracovná uniforma
- finančné odmeny za bezškodovú jazdu, odpracované roky a iné
- mimoriadne odmeny za iniciatívny prístup k riešeniu problematiky zabezpečovania výpravy autobusov
- zamestnanecké cestovné výhody na MHD, aj pre rodinných príslušníkov
- príspevok na cestovné pre zamestnancov s trvalým bydliskom mimo Bratislavy
- možnosť prechodného ubytovania v zmluvne dohodnutých ubytovaniach s finančným príspevkom pre všetkých zamestnancov, bez ohľadu na miesto trvalého bydliska
- príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie (III.pilier)
- príspevok na stravovanie, stravovacia karta
- príspevok na rekreáciu
- odmeny pri životných a pracovných jubileách
- finančné príspevky (pri narodení dieťaťa, pri náročných životných situáciách atď.)
- Multisport karta

Informácie o výberovom konaní

Životopis nám zašli na e-mail: vodici@dpb.sk

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem o prácu v našej spoločnosti. Žiadosti spolu so životopisom možno zasielať e-mailom alebo poštou na adresu našej spoločnosti

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B, C, D

- vodičský preukaz minimálne sk. B
- vek minimálne 24 rokov
- odborná, zdravotná a psychická spôsobilosť
- bezúhonnosť

„Máme spoločný cieľ.“
Dopravný podnik Bratislava, akciová spoločnosť je stopercentná dcérska spoločnosť hlavného mesta SR Bratislavy, ktorá je jediným poskytovateľom MHD na území mesta Bratislava. DPB, a. s. prevádzkuje trolejbusovú, autobusovú a električkovú dopravu.
V ankete „Najzamestnávateľ“ za rok 2020 v rebríčku Doprava a logistika sme sa umiestnili na výbornom piatom mieste.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

Dopravný podnik Bratislava, a. s.
Olejkárska 1
814 52 Bratislava

Kontakt