Pridať inzerát

Prevádzkový technik zdvíhacích zariadení

Dopravný podnik Bratislava, akciová spoločnosť

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 200 EUR/mesiacMzda 1200,00 Eur sa skladá so základnej mzdy 1000,00 Eur/mesiac + výkonnostnej odmeny vo výške 200,00 Eur/mesiac.
  • Termín nástupu: dohodou/ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vykonáva priamy dozor nad technickým stavom a prevádzkou ZZ na zverenom úseku;
Vykonáva v medziobdobí revízií pravidelné prehliadky technického stavu sledovaných ZZ a ich vybavenia v zmysle Vyhlášky č. 205/2010 Z.z. a Vyhlášky č. 508/2009 Z.z;
Vedie sprievodnú technickú dokumentáciu a evidenciu ZZ, vrátane evidencie o vykonaných revíziách, prehliadkach a skúškach;
Vedie evidenciu viazacích a závesných prostriedkov pre uchopenie bremena (ak nie sú súčasťou ZZ);
Kontroluje technický stav prostriedkov na viazanie, zavesenie a uchopenie bremena, ich značenie a uloženie;
Kontroluje vykonávanie čistenia, údržby a opráv ZZ užívateľom;
Zúčastňuje sa revízií, prehliadok, skúšok a opráv ZZ.

Očakávame od Vás, že budete dokonale oboznámený s:
- Predpismi pre ZZ, ich skúšanie a obsluhu;
- Sprievodnou dokumentáciou výrobcov pre jednotlivé zariadenia;
- Legislatívou týkajúcou sa ZZ (najmä Zákonom o dráhach č. 513/2009 Z.z., vyhláškou č. 205/2010 o určených technických zariadeniach a vyhláškou č. 508/2009 Z.z. o bezpečnosti a ochrane zdravia pri práci s technickými zariadeniami);
- STN normami a vnútropodnikovými technickými smernicami;
- Funkciou a konštrukciou sledovaných ZZ a ich súčastí ako aj s predpismi týkajúcimi sa bezpečnosti práce a pracovísk ZZ.

- stabilná a perspektívna práca v ambicióznej spoločnosti,
- flexibilný pracovný čas – work life balance,
- možnosť kreatívnej a samostatnej práce v príjemnom a rôznorodom kolektíve,
- korektný prístup zo strany zamestnávateľa,
- motivujúce finančné ohodnotenie za dosiahnuté výsledky,
- zamestnanecké cestovné výhody na MHD, aj pre rodinných príslušníkov,
- príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie,
- príspevok na stravovanie, rekreáciu,
- bezplatné zdravotné prehliadky,
- interný systém zliav a benefitov,
- MultiSport karta,
- možnosť rozšírenia si odborných zručností súvisiacich s pracovnou náplňou formou bezplatných školení,
- možnosť prechodného ubytovania v Bratislave v zmluvne dohodnutých ubytovniach s finančným príspevkom bez ohľadu na miesto trvalého bydliska

Oceňujeme Vaše vzdelanie a odbornú prax, ktorých posúdenie bude predmetom prvého kola výberového konania. Ak bude Vaša profesionálna prax a Vaše vzdelanie zodpovedať našim požiadavkám, budeme Vás kontaktovať s ponukou osobného stretnutia. V prípade, ak sa tak nestane v priebehu jedného mesiaca od termínu uzávierky pracovnej ponuky, dali sme prednosť iným kandidátom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Strojnícke, prípadne elektrotechnické zameranie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- technické myslenie
- spoľahlivosť
- zodpovedný prístup k práci
- organizačné a komunikačné schopnosti

„Máme spoločný cieľ.“
Dopravný podnik Bratislava, akciová spoločnosť je stopercentná dcérska spoločnosť hlavného mesta SR Bratislavy, ktorá je jediným poskytovateľom MHD na území mesta Bratislava. DPB, a. s. prevádzkuje trolejbusovú, autobusovú a električkovú dopravu.
V ankete „Najzamestnávateľ“ za rok 2020 v rebríčku Doprava a logistika sme sa umiestnili na výbornom piatom mieste.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

Dopravný podnik Bratislava, a. s.
Olejkárska 1
814 52 Bratislava