Pridať inzerát

Špecialista pre stavebné projekty

Dopravný podnik Bratislava, akciová spoločnosť

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Olejkárska 1, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 250 EUR/mesiacod 1250 € (v závislosti od praxe a vzdelania) + 20 % mesačná výkonnostná odmena
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• spracovávanie stanovísk ku stavebnej činnosti iných subjektov, projektom dopravného značenia, urbanistickým štúdiám, územným plánom a investičným zámerom a pod.
• účasť na výrobných poradách pri projektovaní stavebných projektov alebo dopravného značenia
• zastupovanie DPB, a. s. pri územných, stavebných, kolaudačných konaniach, určených komisiách Hlavného mesta SR Bratislavy a pod.
• koordinácia stanovísk k stavebným projektom jednotlivých útvarov DPB, a. s.
• navrhovanie a pripomienkovanie odklonových trás, premiestnenia, zriaďovania a rušenia zastávok MHD
• navrhovanie, tvorba a pripomienkovanie linkového vedenia, logistiky, vozidlovej skladby, koncepcie, optimalizácie a pod.

• možnosť podieľať sa na realizácii moderných dopravných riešení a zlepšovaní dopravy v Bratislave
• zaujímavá práca pre stabilného zamestnávateľa
• príjemný pracovný kolektív
• flexibilný pracovný čas
• výkonnostná odmena
• zľava 90% z ceny 365-dňového predplatného cestovného lístka na MHD pre zamestnanca dňom nástupu a po uplynutí 3-mesačnej skúšobnej doby aj pre rodinných príslušníkov (manžel/manželka, deti)
• príspevok na stravovanie – stravovacia karta v hodnote 4 €/deň
• príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie

Oceňujeme Vaše vzdelanie a odbornú prax, ktorých posúdenie bude predmetom prvého kola výberového konania. Ak bude Vaša profesionálna prax a Vaše vzdelanie zodpovedať našim požiadavkám, budeme Vás kontaktovať s ponukou osobného stretnutia. V prípade, ak sa tak nestane v priebehu jedného mesiaca od termínu uzávierky pracovnej ponuky, dali sme prednosť iným kandidátom.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické a/alebo dopravné zameranie

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
SW na prehliadanie projektovej dokumentácie - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

skúsenosti s projektovaním stavebných projektov alebo projektovaním dopravného značenia alebo pripom

Počet rokov praxe

3

• znalosť stavebného zákona, stupňov projektovej dokumentácie a povoľovacieho procesu stavebných projektov
• znalosť legislatívy a technických noriem súvisiacich so stavebnou činnosťou dotýkajúcou sa MHD
• dobrý prehľad o moderných dopravno-stavebno-technických riešeniach v EÚ a vo svete
• dobrý prehľad o moderných spôsoboch preferovania verejnej osobnej dopravy
• schopnosť spolupracovať a pracovať tímovo
• schopnosť logického zmýšľania
• inovatívnosť
• schopnosť učiť sa
• schopnosť analyzovať a riešiť problémy
• výborná znalosť gramatiky slovenského jazyka
• znalosť anglického alebo nemeckého jazyka vítaná
• riadiace schopnosti vítané
• aktívne využívanie MHD
• dobrá priestorová orientácia a znalosť siete MHD v Bratislave
• flexibilnosť
• zodpovednosť
• samostatnosť

„Máme spoločný cieľ.“
Dopravný podnik Bratislava, akciová spoločnosť je stopercentná dcérska spoločnosť hlavného mesta SR Bratislavy, ktorá je jediným poskytovateľom MHD na území mesta Bratislava. DPB, a. s. prevádzkuje trolejbusovú, autobusovú a električkovú dopravu.
V ankete „Najzamestnávateľ“ za rok 2020 v rebríčku Doprava a logistika sme sa umiestnili na výbornom piatom mieste.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

Dopravný podnik Bratislava, a. s.
Olejkárska 1
814 52 Bratislava