Poď k nám robiť Vodiča/Vodičku trolejbusu MHD v Bratislave a zarob si 1600€ - 1900€ v hrubom!

Dopravný podnik Bratislava, akciová spoločnosť

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 600 - 1 900 EUR/mesiacMzda je v rozpätí 7,28 € - 7,56€/hod +10% mesačná výkonnostná odmena + príplatky za prácu v noci, počas sviatkov, víkendov + nadčasy hradené aj nad rámec zákonného nároku. Do dĺžky praxe započítame aj prax vodiča hromadnej prepravy osôb od iného zamestnávateľa.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Staň sa Vodičom/ Vodičkou trolejbusu MHD v Bratislave a pridaj sa k nám!
Ak ešte nemáš oprávnenie, radi Ťa na naše náklady vyškolíme.

- ponúkame prácu v stabilnej a perspektívnej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou
- zamestnancom a ich rodinným príslušníkom ponúkame zľavu až 90% z ceny ročného predplatného lístka na MHD
- v prípade, že nebývate v Bratislave, radi vám ponúkneme pomoc s ubytovaním
- zamestnancom prispievame na doplnkové dôchodkové sporenie
- poskytujeme odmeny pri životných a pracovných výročiach, a iné motivačné finančné príspevky (pri narodení dieťaťa, pri náročných životných situáciách, atď.)
- pre našich zamestnancov pravidelne organizujeme spoločenské a športové akcie
- po práci si môžete zašportovať s Multisport kartou.
- naši zamestnanci môžu využívať množstvo zliav a výhod u vybraných dodávateľov a služieb
- nadčasy hradíme aj nad rámec zákonného nároku
- či jazdíš, alebo stojíš, prestoje počas pracovného času Ti platíme Tvojou hodinovou mzdou (napr. počas prestoja na konečnej)
- ponúkame Ti aj možnosť odporučiť svojho kamaráta a získať tak odmenu 1000€
- máš možnosť získať aj ďalšie finančné príspevky za vysoké pracovné nasadenie, jazdu bez nehody a pod.
- u nás pracuješ v prvom rade ako vodič, takže o údržbu, čistotu a tankovanie sa postaráme my. Náš dispečing Ti zabezpečí kompletný servis pri riešení poistných (mimoriadnych) udalostí
- rozšírenie vodičského oprávnenia na "D", kvalifikačnú kartu a oprávnenie na riadenie trolejbusu Ti zaplatíme
- prispejeme na cestovanie pre zamestnancov mimo Bratislavy
- k výkonu svojho povolania od nás dostaneš kompletnú pracovnú uniformu,
- všetky školenia, povinné prehliadky a "vybavovačky" sú tiež platené nami
- náš dispečing Ti zabezpečí kompletný servis pri riešení poistných (mimoriadnych) udalostí

Ak máš záujem u nás pracovať, pošli nám životopis prostredníctvom reakcie na tento inzerát, alebo priamo na adresu [email protected]

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem o prácu v našej spoločnosti. Kontaktovať a pozývať na osobný pohovor budeme iba vybraných záujemcov. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B, C, D

- Vodičský preukaz minimálne sk. B,
- vek minimálne 24 rokov,
- odborná, zdravotná a psychická spôsobilosť (všetky prehliadky Ti u nás preplatíme),
- bezúhonnosť.

„Máme spoločný cieľ.“
Dopravný podnik Bratislava, akciová spoločnosť je stopercentná dcérska spoločnosť hlavného mesta SR Bratislavy, ktorá je jediným poskytovateľom MHD na území mesta Bratislava. DPB, a. s. prevádzkuje trolejbusovú, autobusovú a električkovú dopravu.
V ankete „Najzamestnávateľ“ za rok 2020 v rebríčku Doprava a logistika sme sa umiestnili na výbornom piatom mieste.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Personálne oddelenie
E-mail: poslať životopis