Pridať inzerát

Vedúci odboru

Dopravný podnik Bratislava, akciová spoločnosť

  • Miesto práce: Dopravný podnik Bratislava - Generálne riaditeľstvo, Olejkárska, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 500 EUR/mesiac2080,00 € základná zložka mzdy + 420,00 € mesačná výkonnostná odmena (možnosť prehodnotenia základnej zložky mzdy v závislosti od odbornej praxe, znalostí a skúseností v danej oblasti)
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Riadenie odboru ľudských zdrojov (personálna práca, vzdelávanie
zamestnancov, dopravnej a pracovnej psychológie, BOZP a) .
• Plánovanie a analýza personálnych potrieb spoločnosti. Príprava stratégie a
personálnej politiky a ich následná implementácia,
• Nastavenie hodnotenia zamestnancov a vzdelávania.
• Definície pozícii a požiadaviek na ich obsadenie.
• Vypracovanie rozpočtu odboru.
• Organizácia a vedenie výberových procesov podľa aktuálnych potrieb
spoločnosti.
• Administratívne spracovanie recruitingovej agendy vrátane nástupu, výstupu
a mzdových podkladov zamestnancov
• Príprava a implementácia plánov pre stabilizáciu zamestnancov a
motivačných procesov v spoločnosti
• Návrh sociálneho systému pre zamestnancov podľa interných smerníc.
• Poradenstvo pre manažérov spoločnosti v otázkach HR.

• stabilná a perspektívna práca v ambicióznej spoločnosti
• zľava 90% z ceny 365-dňového predplatného cestovného lístka na MHD pre
zamestnanca dňom nástupu a po uplynutí 3-meačnej skúšobnej doby
aj pre rodinných príslušníkov (manžel/manželka, deti)
• príspevok na stravovanie – stravovacia karta v hodnote 4 €/deň
• príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
• sociálne výpomoci zamestnancom zo Sociálneho fondu
• príspevok na detskú rekreáciu
• voľný vstup do fitnescentra (fitness, sauna, masáž)
• športové, kultúrne a spoločenské aktivity organizované zamestnávateľom pre
zamestnancov
• práca v zabehnutom kolektíve

Informácie o výberovom konaní

kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ľudské zdroje a personálny manažment

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Personalistika - Pokročilý
SAP - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

• Riadiace schopnosti
• Komunikatívnosť
• Organizačná schopnosť
• Príjemné vystupovanie na verejnosti
• Znalosť pracovno-právnej legislatívy
• Samostatnosť
• Odolnosť voči stresu
• Flexibilia
• Rozhodnosť

„Máme spoločný cieľ.“
Dopravný podnik Bratislava, akciová spoločnosť je stopercentná dcérska spoločnosť hlavného mesta SR Bratislavy, ktorá je jediným poskytovateľom MHD na území mesta Bratislava. DPB, a. s. prevádzkuje trolejbusovú, autobusovú a električkovú dopravu.
V ankete „Najzamestnávateľ“ za rok 2020 v rebríčku Doprava a logistika sme sa umiestnili na výbornom piatom mieste.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

Olejkárska 1
814 52 Bratislava