Autoelektrikár, brutto plat 1 100 až 1 700 Eur + možnosť ubytovania

Dopravný podnik Bratislava, akciová spoločnosť

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Jurajov dvor, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 5,55 - 6,94 EUR/hod.Mzda je od 5,55 - 6,94 Eur/hod. + 10% mesačná výkonnostná odmena, príplatky za prácu v noci, počas sviatkov, víkendov, plne hradené nadčasy aj nad rámec zákonného nároku. Výška hodinovej mzdy závisí od dĺžky praxe a odbornosti. BRUTTO mesačný plat na TPP sa pohybuje v rozmedzí 1100 -1700 EUR.
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovných elektrikárov pre prácu v dvojzmennej prevádzke v 12-hodinových pracovných zmenách:

- diagnostika porúch v elektronike a elektrickom príslušenstve vozidiel
- kontrola a nastavovanie elektropríslušenstva vozidiel
- diagnostika a opravy automatických prevodoviek autobusov
- diagnostika a opravy elektronických systémov vozidiel MHD - ABS, ECAS a pod.
- opravy nezávislého kúrenia a klimatizácie vozidiel
- ďalšie činnosti súvisiace s elektronikou vozidiel, do ktorých Ťa radi zaškolíme
- ponúkame aj možnosť pracovať ako mechanik na vozidle pojazdnej dielne s príplatkom 1,50 €/h

- práca v stabilnej a perspektívnej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou
- zamestnanecké cestovné výhody na MHD, aj pre rodinných príslušníkov
- možnosť prechodného ubytovania v zmluvne dohodnutých ubytovaniach s finančným príspevkom pre všetkých zamestnancov, bez ohľadu na miesto trvalého bydliska
-bezplatný pracovný odev a pracovné a ochranné pomôcky
- možnosť rozšírenia odbornej spôsobilosti formou školení
- práca v zabehnutom kolektíve
- príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie (III.pilier)
- príspevok na stravovanie, stravovacia karta
- príspevok na rekreáciu
- bezplatné zdravotné prehliadky
- odmeny pri životných a pracovných jubileách
- finančné príspevky (pri narodení dieťaťa, pri náročných životných situáciách atď.)
- Multisport karta

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem o prácu v našej spoločnosti. Žiadosti spolu so životopisom možno zasielať e-mailom alebo poštou na adresu našej spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika, elektronika

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Prax na pozícii/v oblasti

Autoelektrikár

Počet rokov praxe

2

- prax pri opravách elektroinštalácie autobusov alebo nákladných vozidiel vítaná
- po zaučení schopnosť samostatnej práce
- spoľahlivosť, zodpovedný prístup k práci
- vysoké pracovné nasadenie a disciplína
- odborná spôsobilosť v zmysle Vyhlášky 508/2009 Z.z. § 21 - vítaná
- vodičský preukaz skupiny B,C,D - vítaný, nie je podmienkou

„Máme spoločný cieľ.“
Dopravný podnik Bratislava, akciová spoločnosť je stopercentná dcérska spoločnosť hlavného mesta SR Bratislavy, ktorá je jediným poskytovateľom MHD na území mesta Bratislava. DPB, a. s. prevádzkuje trolejbusovú, autobusovú a električkovú dopravu.
V ankete „Najzamestnávateľ“ za rok 2020 v rebríčku Doprava a logistika sme sa umiestnili na výbornom piatom mieste.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

Dopravný podnik Bratislava, a. s.
Olejkárska 1
814 52 Bratislava