Pridať inzerát

Vodič električky

Dopravný podnik Bratislava, akciová spoločnosť

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Vozovňa Krasňany, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 5,62 - 5,86 EUR/hod.+10% mesačná výkonnostná odmena, príplatky za prácu v noci, počas sviatkov, víkendov + nadčasy hradené aj nad rámec zákonného nároku.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

vodič električky na pravidelných linkách MHD v Bratislave

- práca v stabilnej a perspektívnej spoločnosti,
- možnosť bezplatného získania oprávnenia na vedenie električiek,
- príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie,
- príspevok na stravovanie, rekreáciu
- príspevok na cestovné pre zamestnancov s trvalým bydliskom mimo Bratislavy,
- mimoriadne odmeny za iniciatívny prístup k riešeniu problematiky zabezpečovania výpravy električiek,
- finančné odmeny za bezškodovú jazdu, odpracované roky a iné,
- zamestnanecké cestovné výhody na MHD, aj pre rodinných príslušníkov,
- možnosť prechodného ubytovania v zmluvne dohodnutých ubytovniach s finančným príspevkom pre všetkých zamestnancov bez ohľadu na miesto trvalého bydliska

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem o prácu v našej spoločnosti. Žiadosti spolu so životopisom možno zasielať e-mailom na adresu : vodici@dpb.sk

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

0

- vodičské oprávnenie skupiny B
- vek nad 20 rokov
- zdravotná a psychická spôsobilosť
- občianska bezúhonnosť

„Máme spoločný cieľ.“
Dopravný podnik Bratislava, akciová spoločnosť je stopercentná dcérska spoločnosť hlavného mesta SR Bratislavy, ktorá je jediným poskytovateľom MHD na území mesta Bratislava. DPB, a. s. prevádzkuje trolejbusovú, autobusovú a električkovú dopravu.
V ankete „Najzamestnávateľ“ za rok 2020 v rebríčku Doprava a logistika sme sa umiestnili na výbornom piatom mieste.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

Dopravný podnik Bratislava, a. s.
Olejkárska 1
814 52 Bratislava

Kontakt