Pridať inzerát

Vodič električky

Dopravný podnik Bratislava, akciová spoločnosť

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Vozovňa Krasňany, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 6,29 - 6,54 EUR/hod.+10% mesačná výkonnostná odmena, príplatky za prácu v noci, počas sviatkov, víkendov + nadčasy hradené aj nad rámec zákonného nároku.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Staň sa Vodičom električky na pravidelných linkách MHD v Bratislave!

- Prácu v stabilnej a perspektívnej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou,
- či jazdíš, alebo stojíš, prestoje počas pracovného času Ti platíme Tvojou hodinovou mzdou (napr. počas prestoja na konečnej),
- nadčasy hradíme aj nad rámec zákonného nároku,
- pomôžeme Ti aj s ubytovaním, alebo prispejeme na cestovanie pre zamestnancov mimo Bratislavy,
- budeš mať výhodné cestovné pre Teba a Tvoju rodinu po celej Bratislave so všetkými linkami MHD,
- máš možnosť získať aj ďalšie finančné príspevky za vysoké pracovné nasadenie, jazdu bez nehody a pod.,
- príspevok na Doplnkové dôchodkové sporenie (III.pilier),
- odmeny pri životných a pracovných výročiach, a iné motivačné finančné príspevky (pri narodení dieťaťa, pri náročných životných situáciách, atď.),
- k výkonu svojho povolania od nás dostaneš kompletnú pracovnú uniformu,
- všetky školenia, povinné prehliadky a "vybavovačky" sú tiež platené nami,
- u nás pracuješ v prvom rade ako vodič, takže o údržbu a čistotu sa postaráme,
- náš dispečing Ti zabezpečí kompletný servis pri riešení poistných (mimoriadnych) udalostí,
- pre našich zamestnancov pravidelne robíme spoločenské a športové akcie,
- po práci si môžeš zašportovať s Multisport kartou.

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem o prácu v našej spoločnosti. Kontaktovať a pozývať na osobný pohovor budeme iba vybraných záujemcov. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

- Vodičský preukaz minimálne sk. B,
- vek minimálne 20 rokov,
- odborná, zdravotná a psychická spôsobilosť (všetky prehliadky Ti u nás preplatíme),
- bezúhonnosť.

„Máme spoločný cieľ.“
Dopravný podnik Bratislava, akciová spoločnosť je stopercentná dcérska spoločnosť hlavného mesta SR Bratislavy, ktorá je jediným poskytovateľom MHD na území mesta Bratislava. DPB, a. s. prevádzkuje trolejbusovú, autobusovú a električkovú dopravu.
V ankete „Najzamestnávateľ“ za rok 2020 v rebríčku Doprava a logistika sme sa umiestnili na výbornom piatom mieste.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt