Pridať inzerát

Stavbyvedúci - zemné práce (ČR)

Doprastav, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: České Budějovice, Česko
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 900 EUR/mesiacvrátane príplatku za prácu v ČR + mesčné prémie + ročná prémia
  • Termín nástupu: Ihneď, resp. dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Na významný diaľničný projekt v Českých Budějoviciach hľadáme posilu, skúseného nového kolegu / kolegyňu, na pozíciu stavbyvedúci so zameraním na zemné práce.

Vašou náplňou práce bude:

- riadenie výstavby a realizácie zemných prác na stavbe podľa harmonogramu výstavby, práce v programe MS Project,
- riadenie a koordinácia úsekových majstrov,
- koordinácia prác, naviac prác, dodávok a služieb,
- koordinácia a podrobné vedenie stavebného denníka,
- dodržiavanie zmluvných podmienok a stanovených ukazovateľov zákazky,
- priebežné reportovanie aktuálnej situácie vykonaných stavebných prác a dodržiavanie termínov,
- uplatňovanie finančných nárokov na investora,
- kontrola kvality a množstva vykonaných prác,
- fakturácia stavebných výkonov,
- komunikácia so subdodávateľmi a s investorom,
- zodpovednosť za plnenie BOZP, OPP a ochranu životného prostredia (aj u podzhotoviteľov) a ochranu majetku v zmysle všeobecne platných právnych predpisov a podnikové riadiaca dokumentácia,
- vykonávanie ďalších prác podľa pokynov nadriadeného súvisiace s pracovným zaradením.

- Práca v stabilnej slovenskej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou.
- Zaujímavé finančné ohodnotenie (základná zložka mzdy + mesačné prémie + ročná prémia).
- Príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie.
- Príspevky zo sociálneho fondu, rekreačný príspevok.
- Vzdelávacie aktivity.
- Zabezpečené ubytovanie
- Služobné auto, služobný telefón.

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Uchádzači môžu svoje životopisy zasielať na adresu kariera@doprastav.sk.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

stavbyvedúci / stavebníctvo / zemné práce

Počet rokov praxe

3

- MS Project - výhodou
- Anglický jazyk - výhodou
- Min. 3 rokov praxe na pozícii stavbyvedúci v danej oblasti
- Odborná spôsobilosť stavbyvedúceho
- Organizačné schopnosti
- Samostatnosť, spoľahlivosť, flexibilita, lojalita
- Vysoké pracovné nasadenie
- Technické myslenie, orientácia v zmluvnej dokumentácii
- Komunikatívnosť, schopnosť riadiť a viesť pracovný tím

Doprastav je modernou stavebnou spoločnosťou s viac ako polstoročnou históriou, ktorá je schopná ponúknuť realizáciu stavieb akéhokoľvek druhu. Prostredníctvom svojich organizačných jednotiek realizuje stavby na celom území Slovenska ako aj v zahraničí. Stavebná činnosť spoločnosti je zameraná na:
cesty a diaľnice, mosty, vodohospodárske diela, ekologické stavby, pozemné a podzemné stavby a inžinierske stavby.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

Doprastav, a.s.,generálne riaditeľstvo
Drieňová 27
826 56 Bratislava