Pridať inzerát

Kvalifikovaný pracovník oddelenia údržby - elektrotechnik

DONGHEE Slovakia, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Strečno
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 815 EUR/mesiacZákladná mzda od 815 €, výška základnej mzdy sa odvíja od skúseností a rokov praxe. K základnej mzde prislúcha dochádzkový bonus, výkonnostné bonusy, príplatky za nadčas, príp. sobotu, sviatok, ...
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zabezpečenie bezporuchového chodu automatizovaných výrobných liniek
- starostlivosť o elektrické prvky zariadení
- odstraňovanie porúch zistených pri preventívnej a regulárnej kontrole zariadení
- výmena jednotlivých modulov, inštalácia rozvodných káblov
- reporting porúch a prestojov
- údržba a oprava strojov, prístrojov a zariadení

- výkonnostné bonusy
- dochádzkový bonus
- 13. mzda
- zabezpečená doprava zo smeru Martin a zo Žiliny
- zabezpečená teplá strava
- príspevok zamestnávateľa do DDS (III. pilier)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

elekrikár, elektrotechnik, mechanik

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- § 21 Elektrotechnik alebo §22 Samostatný elektrotechnik
- zváračský preukaz, VZV a iné odborné osvedčenia sú výhodou

Spoločnosť DONGHEE SLOVAKIA s.r.o., člen DONGHEE GROUP KOREA investuje v Strečne od roku 2005 a je významným dodávateľom KIA Motors.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

SNP 768/150
013 24 Strečno