Pridať inzerát

Business development manager

DONAUCHEM s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 300 EUR/mesiacUvedená mzda je fixnou zložkou mzdy, po zapracovaní bonusy v závislosti od predaja 300 - 1500 eur
  • Termín nástupu: február 2021

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Odborné poradenstvo klientom v oblasti aplikácie chemických produktov pre technické priemyselné odvetvia, zabezpečovanie rozvoja obchodu . Komunikácia s dodávateľmi a našimi zákazníkmi.

možnosť odborného rastu, motivačný odmeňovací systém závislý od obchodných výsledkov

Svoje žiadosti a CV posielajte na email: skornova@donauchem.sk ; 1.kolo výberového konania sa uskutoční začiatkom januára 2021.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Chémia, najmä aplikácie chémie v technických priem. odvetviach

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2
5

Zodpovedný , proaktívny prístup k práci. Dobré komunikačné a prezentačné schopnosti aj v anglickom jazyku

DONAUCHEM s.r.o.Trnavská cesta 82/A, 82102 Bratislava je členom medzinárodnej skupiny DONAU CHEMIE . Na Slovensku pôsobí od roku 1993. Zaoberá sa distribúciou chemických látok pre rôzne odvetvia priemyslu, najmä chemický, kovospracujúci priemysel a pre úpravu vody, ako i distribúciu prídavných látok a doplnkov do potravín , kozmetiky , farmácie a krmovinárstva.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

DONAUCHEM s r.o.
Trnavská cesta 82/A
821 02 Bratislava