Pridať inzerát

Obsluha v jedálni a kaviarni DSZSU

Domov speváckeho zboru slovenských učiteľov

  • Miesto práce: Domov Speváckeho zboru slovenských učiteľov, Partizánska, Trenčianske Teplice
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 750 EUR/mesiacVšetky príplatky v zmysle zákonníka práce. V prípade dobrých výsledkov, možnosť odmien.
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsluhovanie zákazníkov v jedálni a kaviarni a komunikácia s nimi.
Komplexná starostlivosť o zákazníka (poskytovanie servisu pri výbere jedál a nápojov).
Prestieranie stolov, kladenie príborov, tanierov, pohárov a prestieraní.
Odnášanie použitých príborov, tanierov a pohárov zo stolov.
Servírovanie objednaných pokrmov a nápojov.
Dodržiavanie správnych zásad stolovania.
Prijímanie objednávok od zákazníkov, ich vybavovanie a vyúčtovanie.
Riešenie reklamácií a sťažností zákazníkov.
Kontrolovanie stavu zariadenia, udržiavanie poriadku a čistoty.

- stravné lístky v hodnote 5 Eur
- príspevok na DDS
- zamestnanecká strava za zvýhodnené ceny
- práca v príjemnom kolektíve

Informácie o výberovom konaní

Životopis prosíme zaslať na email: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy
Internet - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

spoľahlivosť, komunikatívnosť, pracovitosť, príjemné vystupovanie, loajalita

Domov SZSU je priamo riadenou organizáciou Ministerstva školstva, vedy výskumu a športu Slovenskej republiky.
Poskytuje svoje priestory školským a iným organizáciám a jednotlivcom na rôzne príležitosti a využitie.