Pridať inzerát

Opatrovateľ/opatrovateľka

Domov sociálnych služieb pre deti a dospelých Sibírka

  • Miesto práce: Domov sociálnych služieb pre deti, Sibírska 69, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 834,5 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme opatrovateľa, opatrovateľku do 12 hodinovej nepretržitej prevádzky. Práca je vhodná viec pre chlapa, nakoľko sa jedná najmä o fyzicky aktívnu prácu pri zabezpečovaní základných potrieb našich klientov s ťažkým zdravotným postihnutím.

Možnosť pracovať v mladom tíme zloženom zo sestier, zdravtných asistentiek, opatrovateliek, terapeutov, fyzioterapeutov, sociálneho pracovníka a psychológa. Ponúkame tvorivé prostredie a priestor pre odborný aj osobný rast. Ponúkame:
- dodatková dovolenka 1 týždeň, 2 x ročne odmeny, stravovanie formou gatrolískov, preplácanie nadčasov, príplatky za víkendy, nočné služby a sviatky v zmysle zákona, podpora vzdelávania, možnosť ubytovania

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

opatrovateľský kurz

Centrum sociálnych služieb Sibírka poskytuje dve sociálne služby - domov sociálnych služieb a služba včasnej intervencie. Viac informácií o ponúkanej pozícii sa dozviete www.sibirka.sk - domov sociálnych služieb

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov