Pridať inzerát

Vedúci/vedúca stravovacej prevádzky

Domov sociálnych služieb a zariadenie pre seniorov Rača

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Pri vinohradoch 267, 831 06 Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 030 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: 01.05.2021

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- koordinácia a organizácia stravovania,
- zodpovednosť za uzatváranie dodávateľských zmlúv pre stravovacie zariadenie,
- zodpovednosť za kontrolnú a personálnu činnosť na úseku stravovacej prevádzky,
- zodpovednosť za dodržiavanie hygienických a epidemiologických predpisov stravovacej prevádzky,
- vykonávanie rozpisu pracovných zmien,
- spracovávanie došlých faktúr,
- vykonávanie ďalších prác podľa pokynov priameho nadriadeného.

Ponúkaný plat v zmysle zákona č. 553/2003 Z. z. v znení neskorších predpisov v závislosti od praxe, plus iné príplatky;
- polročné odmeny;
- týždeň dovolenky navyše;
- ubytovanie poskytované zamestnávateľom (samostatné jednoizbové bytové jednotky s balkónom, s vlastným sociálnym zariadením a kuchyňou, wifi) spoplatnené sumou 127 €/mesiac;
- zamestnanecké obedy;
- doplnkové dôchodkové poistenie hradené zamestnávateľom.

Vopred ďakujeme všetkým záujemcom o ponúkanú pracovnú pozíciu za zaslanie Vášho štruktúrovaného životopisu.
Kontaktovať budeme len kandidátov, ktorých sa rozhodneme pozvať na osobné stretnutie.
Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Stredné odborné vzdelanie, Úplné stredné odborné vzdelanie v odbore kuchár, Vysokoškolské vzdelanie v odbore cestovný ruch - hotelierstvo a pohostinstvo, Vysokoškolské vzdelanie v odbore ekonomika a manažment podniku

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý

Počet rokov praxe

3

- komunikácia (jednanie s ľuďmi),
- organizovanie a plánovanie práce,
- kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa,
- vedenie ľudí,
- tímová práca.

Poskytovanie sociálnych služieb pre prijímateľov sociálnych služieb .

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Pri vinohradoch 267
831 06 Bratislava