Pridať inzerát

Zdravotná sestra / dietná sestra / nutričný terapeut

Domov sociálnych služieb a zariadenie pre seniorov Rača

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Pri vinohradoch, 831 06 Rača
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou, v zmysle zákona č. 553/2003 Z. z. v znení neskorších predpisov, od 800 - 1200 € v závislosti od dĺžky praxe uchádzača plus iné príplatky
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sestra: Opatrovateľská starostlivosť v Domove sociálnych služieb, práca na 2 zmeny
Nutričný terapeut / asistent: Zostavovanie jedál a špeciálnych diet v oblasti liečebnej výživy, dodržovanie technologických postupov a hygienických zásad pri príprave a podávaní stravy

- ubytovanie poskytované zamestnávateľom
- dodatková dovolenka
- zamestnanecké obedy
- gastrolístky
- doplnkové dôchodkové poistenie hradené zamestnávateľom

Informácie o výberovom konaní

životopis v slovenskom jazyku

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.3.2019 (ostáva ešte 19 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Stredná zdravotná škola, SZŠ odbor asistent výživy, alebo VS fyziologická a klinická výživa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

komunikatívnosť, empatický prístup ku klientom,
prax v iných zariadeniach podobného typu vítaná

Poskytovanie sociálnych služieb pre prijímateľov sociálnych služieb .

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Pri vinohradoch 267
831 06 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: PhDr. Gabriela Garajová
Tel.: +421 948 936 340, +421244882369
E-mail: poslať životopis