Pridať inzerát

Kuchár

Domov sociálnych služieb a zariadenie pre seniorov Rača

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Podbrezovská 28, 831 06 Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 930 EUR/mesiac+ príplatky za víkendy, sviatky a preplácané nadčasy. Ponúkaný plat v zmysle zákona č. 553/2003 Z. z. v znení neskorších, práca vo verejnom záujme.
  • Termín nástupu: 01.06.2021

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príprava teplých a studených jedál ( zariadenie sociálnych služieb )

- stabilné zamestnanie - (práca garantovaná počas celého roka - neovplyvnená pandemickou situáciou)
- polročné odmeny;
- týždeň dovolenky navyše;
- možnosť ubytovania (samostatné jednoizbové bytové jednotky s balkónom, s vlastným sociálnym zariadením a kuchyňou, wifi) spoplatnené sumou 127 €/mesiac; vzdialené od pracoviska cca. 200 metrov
- zamestnanecké obedy;
- doplnkové dôchodkové poistenie hradené zamestnávateľom.

Informácie o výberovom konaní

Práca v jednozmennej prevádzke, krátky - dlhý týždeň.

Vopred ďakujeme za zaslanie Vášho životopisu.
Kontaktovať budeme len kandidátov, ktorých sa rozhodneme pozvať na osobné stretnutie.
Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

gastronómia - kuchár, kuchár čašník,

tímová práca, samostatnosť

Poskytovanie sociálnych služieb pre prijímateľov sociálnych služieb .

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Pri vinohradoch 267
831 06 Bratislava