Pridať inzerát

Správa webových stránok

DOMOSS TECHNIKA, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislavská 11, Piešťany
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 - 1 500 EUR/mesiack základnému platu prémie, plus odmeny z bonusov, 14. plat
  • Termín nástupu: 08/2021

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si nadšený pre obchod a inovácie?
Ak áno, pridaj sa k nám ešte dnes a staň sa úspešným členom nášho e-shop tímu.
Sme firma ktorá na slovenskom trhu už viac ako tridsať rokov a do svojho tímu hľadá šikovného, kreatívneho človeka, ktorého čaká pestrá a zaujímavá práca, ako:
● správa a údržba webových stránok
● napĺňanie webových stránok - obrázky, popisky, videá, návody, filtre
● zaraďovanie produktov do kategórií
● vytváranie, úprava a formátovanie produktových obrázkov
● nastavovanie zľavových kupónov
● bidding Heureka

Čo ponúkame?
● pravidelný mesačný príjem
● garantovaná mzda po dobu zaučenia
● rekreačný príspevok, príspevok na letné tábory detí, použitie sociálneho fondu
na šport a kultúru, eventy pre rodiny zamestnancov
● príspevky pri životných jubileách, pri narodení dieťaťa, pri svadbe, vernostné odmeny
● zaujímavé zamestnanecké benefity vyplývajúce z obchodnej činnosti firmy,
zamestnanecké ceny na všetok tovar, ktorý predávame
● finančné príspevky na stravovanie
● mobilný telefón, notebook

V prípade tvojho záujmu poprosíme o zaslanie životopisu, určite si ho starostlivo prečítame a v prípade,
že budeš pre nás vhodným kandidátom, telefonicky ťa kontaktujeme.
Profesné životopisy zasielaj na mail. adresu
anna.bielikova@domoss.sk a zároveň
miroslav.hrdina .ml@domoss.sk

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Google Analytics - Základy
Microsoft PowerPoint - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Adobe Photoshop - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

práca s webovými stránkami

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

● komunikatívny typ, zodpovedný, schopný rýchlo reagovať na zmeny
● vysoké pracovné nasadenie, odolnosť voči stresu
● schopnosť pracovať samostatne, vlastná iniciatíva
●znalosti internetového prostredia a sociálnych sietí
● textové, gramatické a grafické znalosti

Spoločnosť DOMOSS pôsobí na trhu bývania a vybavenia domácnosti už viac ako 30 rokov. DOMOSS prináša široké spektrum produktov a služieb pre domácnosť. Svoje služby DOMOSS poskytuje v regióne západného Slovenska. V sieti 4 kúpeľňových a 5 kuchynských štúdií prináša značkové produkty vysokej kvality od popredných svetových výrobcov.
Štúdiá DOMOSS nájdete v Piešťanoch, Bratislave, Trnave a v Trenčíne. Zákazníkom poskytujeme poradenstvo a projektové riešenia kuchýň a kúpeľní.

DOMOSS spolupracuje s architektmi, projektantmi, stavebnými spoločnosťami i ďalšou odbornou verejnosťou, čo napomáha smerovať ponuku firmy do oblastí, ktoré pre konečného klienta znamenajú jedinečné riešenia postavené na najmodernejších trendoch v oblasti bytového dizajnu.
Spoločnosť sa vo svojej ponuke orientuje na renomované svetové značky a produkty, ktoré zaručujú zákazníkom riešenia s dôrazom na kvalitu a spoľahlivosť produktov, najmodernejší dizajn, vysokú úžitkovú hodnotu a to s veľkou škálou výberu.
www.domosskuchyne.sk, www.domosskupelne.sk, www.domoss.sk

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Bratislavská 11/a
921 01 Piešťany