Pridať inzerát

Upratovačka

DoMo - PROTECTION s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Banská Bystrica
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 700 EUR/mesiac- po skúšobnej dobe navýšenie podľa dosiahnutých výsledkov, bonusy, odmeny.
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vašou úlohou bude:
- udržiavanie čistoty a poriadku v kancelárskych a prevádzkových priestoroch spoločnosti,
- umývanie podláh, schodov,
- umývanie a leštenie okien, zrkadiel a ostatných sklenených plôch;
- čistenie a dezinfikovanie sociálnych zariadení, dopĺňanie hygienických potrieb,
- vysýpanie a odnášanie smetných košov,
- vykonávanie ostatných bežných upratovacích prác (utieranie prachu, vysávanie, pod.),
- zabezpečovanie drobných nákupov a služieb (nákupy drobných zásob do kuchynky, kancelárskych a hygienických potrieb, .... čistiareň, pošta, .....) - potrebný vodičský preukaz.

Pracovná doba 9:00-17:30 (možná dohoda).

- možnosť dlhodobej práce,
- zázemie stabilnej spoločnosti,
- čiastočne flexibilná pracovná doba,
- stravné lístky 4,80 Eur bez doplatku zamestnanca,
- sociálny program,
- výkonnostné odmeny,
- priateľské pracovné prostredie,
- služobný telefón.

V prípade záujmu o pracovnú pozíciu zašlite nám Váš životopis prípadne motivačný list na mailovú adresu domoprotection@domoprotection.sk.

Vzhľadom na kapacitné možnosti budeme kontaktovať len záujemcov, ktorí spĺňajú naše kritériá.

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Údaje, ktoré nám poskytnete starostlivo posúdime a spracujeme v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

• spoľahlivosť, samostatnosť, zodpovednosť, dochvíľnosť,
• zmysel pre poriadok a detail,
• manuálna zručnosť, fyzická zdatnosť,
• seriózny a poctivý prístup k práci.

Spoločnosť DoMo - PROTECTION s.r.o. pôsobí na slovenskom trhu už od roku 1993. Spoločnosť sa zaoberá komplexnými službami v rámci realizácie, údržby a servisu telekomunikačných a pozemných stavieb. Venujeme sa bezpečnosti a ochrane zdravia pri práci a bezpečnosti pri práci vo výškach a nad voľnou hĺbkou. Naše služby a produkty sú určené pre široké spektrum zákazníkov, od veľkých priemyselných podnikov až po malé firmy a živnostníkov.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov