Pridať inzerát

Servisný technik bicyklov Nitra SKIDOMIVO

domivosport s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Levická, Nitra-Chrenová
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 - 1 600 EUR/mesiacpravidelné zvyšovanie mzdy raz ročne, základná mzda + bonusy zo servisného obratu
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce:
Letná sezóna:
- servis elektrických aj klasických bicyklov
- garančný ako aj bežný servis
- montáž nových bicyklov, ich nastavenie,
- údržba a opravy podľa požiadaviek zákazníkov
- kontrolné a diagnostické činnosti
- Komunikácia aj so servisnými technikmi jednotlivých dodávateľov a s príslušnými distribučnými prevádzkami
- objednávanie náhradných dielov a technického vybavenia

Zimná sezóna:
- servis bicyklov
- pomocné práce pri servise lyží a snowboardov (prax nie je potrebná)

- práca v profesionálnom a príjemnom mladom kolektíve
- veľmi dobré platové podmienky 800€ - 1200€ NETTO + bonusy z tržieb servisu 100€ - 400€
- sezónne platové bonusy
- bicyklové bonusy
- pravidelné školenia
- servisovanie vlastného vybavenia zadarmo
- nákup sortimentu (lyže, snowboardy, bicykle, oblečenie...) za nákupné ceny

Informácie o výberovom konaní

POZOR! Prosím pozorne si prečítajte inzerát.

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať telefonicky. Poprosíme nevolať.
www.skidomivo.sk

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Servis bicyklov

Počet rokov praxe

1
1

- všeobecná technická zručnosť
- prax v servisovaní bicyklov nutná
- aktívny vzťah k cyklistike

Sme špecializovaná lyžiarska a E-BIKE predajňa.
V zimnej sezóne sa zameriavame na predaj,servis a požičovňu lyžiarskej a snowboardovej výstroje.
V letnej sezóne sa špecializujeme na predaj elektrobicyklov, požičovňu a ich servisovanie.

Adresa spoločnosti

SkiDomivo
Levická 1605
94901 Nitra