Pridať inzerát

Vodič autobusu

DOMINIQ s. r. o.

  • Miesto práce: Slovensko, Česko, Rakúsko (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 800 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: Dohoda
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Preprava osôb a batožiny, starostlivosť o zverené vozidlo

Informácie o výberovom konaní

Čistý výpis registra trestov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B, D, E

Počet rokov praxe

2

Vodič by mal byť trpezlivý, tolerantný, ústretový, kľudný, komunikatívny, pro-klientsky orientovaný a dobrá orientácia v Bratislave a okolí.

Ako firma poskytujeme komplexné služby v autobusovej a mikrobusovej doprave doma i v zahraničí. Od roku 1991 Vám ponúkame služby v Autobusovej doprave Pavol Balšan a v spolupráci od roku 2006 aj firma Juraj Balšan – DOMINIQ, ktorá sa v roku 2013 transformovala na spoločnosť s ručením obmedzeným. Od 1. januára 2016 sme dopravné spoločnosti zlúčili a momentálne pôsobíme na trhu ako jeden právny subjekt DOMINIQ s.r.o..

Adresa spoločnosti

Kukučínova 999/50
831 03 Bratislava