Pridať inzerát

Vodič plachtovej dodávky do 3,5t

DOMI TRANS SK s.r.o.

  • Miesto práce: Trnavský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 400 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme spoľahlivých šoférov na plachtové dodávky do 3,5t a zároveň vodiča s vodičským preukazom skupiny C a platnými dokladmi na vedenie nákladného vozidla do 12t. Jazdí sa prevažne D, AT, Benelux. Nájazd cca 15-18 000 km mesačne. Víkendy doma alebo turnusy. Na TPP, živnosť. Nutná prax! 0,09/0,10 centov/km. Plat minimálne 1400 eur.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Dopravná spoločnosť do 3,5t

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

Domi trans SK s.r.o. pracuje v logistike a v doprave a služieb.

Adresa spoločnosti

Domitrans SK s.r.o.
okruhla 576/21
92003 Hlohovec