Pridať inzerát

Auto lakovač - Švédsko

DOLPHIN STAFF LLP

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Švédsko
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 20 EUR/hod.- Plat približne 20 EUR/h brutto
  • Termín nástupu: IHNEĎ
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Lakovanie áut v autolakovni.
Väčšina práce sa týka nákladných vozidiel.

- Ubytovanie plne hradene vrátane WI-FI 24/7
- Zmluva na 6 mesiacov s možnosťou predĺženia
- Práca je vykonávaná cca 10 hod/denne, 6 dní v týždni
- Doprava do Švédska je hradená. Kandidát bude mať k dispozícii služobné vozidlo na cestovanie

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Lakovanie áut Švédsko

Požiadavky na zamestnanca

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Poľský jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

auto lakovač

Počet rokov praxe

1

International recruitment company with focus on jobs in Sweden and Denmark.
Dolphin Group has been providing professional and highly skilled workers to the shipping industry since 2002, agriculture since 2013, construction since 2014 and trucking since 2018. Over the years, we have become major leaders in recruitment, providing skilled and dedicated individuals as well as suitable individuals.