Pridať inzerát

Školiteľ / Manažér kvality

Dolphin Central Europe, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Ivanka pri Dunaji
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 250 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: 1.9.2022
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hlavné zodpovednosti:

- školenie nových a preskúšanie existujúcich zamestnancov skladu a distribúcie;
- účasť na rozvozoch s vodičmi a navštevovanie zákazníkov s cieľom kontrolovať služby, dodávky a kvalitu procesov;
- optimalizovať procesy kontroly kvality v celej spoločnosti;
- vytvárať inštrukcie a dohliadať na ich dodržiavanie;
- evidovať a viesť záznamy o výkonoch.

Kľúčové kompetencie:

- orientácia na kvalitu
- dobré organizačné schopnosti a dodržiavanie termínov
- orientácia na výsledky

- atraktívne platové ohodnotenie a motivujúci bonusový systém
- príležitosti na kariérny postup,
- možnosť pracovať v rámci skvelého tímu,
- každý deň k dispozícii pitný režim, káva, raňajkové müsli, cereálie do mlieka, jogurty a ovocie,
- interné zaškolenie a tréningy.

Informácie o výberovom konaní

Do nášho tímu hľadáme Školiteľa / Manažéra kvality.

Táto pozícia zohráva významnú úlohu pri dosahovaní našich strategických cieľov. Do nášho tímu hľadáme motivovaného, aktívneho kandidáta na plný úväzok s nátupom ihneď.

Ste motivovovaný, kominukatívný, dokážete pokryť široký záber oblastí a Vaša práca Vás baví? Potom je táto pozícia pre Vás ako stvorená!

Ako školiteľ/manažér kvality budete:
zavádzať procesy a nástroje kontroly kvality v prevádzkových oddeleniach, ako sú sklad, dielňa a oddelenie logistiky školiť, kontrolovať a riadiť prevádzkový tím a neustále dohliadať na kvalitu jeho práce
riešiť problémy, poskytovať konzultácie a odporúčania na zlepšenie prevádzkových procesov zúčastňovať sa s členmi tímu na ich každodenných činnostiach a navštevovať zákazníkov s cieľom kontrolovať výkonnosť tímu vzdelávať a školiť existujúcich a nových zamestnancov a hodnotiť ich výkony

Školiteľ/manažér kvality dohliada na dodržiavanie potravinárskych a prevádzkových procesov v spoločnosti. Jeho hlavnou úlohou je zefektívnenie procesov v sklade a distribúcie v súlade s prísnymi internými protokolmi spoločnosti.
Medzi ďalšie povinnosti školiteľa/manažéra kvality patrí kontrola príslušnej dokumentácie, kontrola kvality a audit procesov.
Školiteľ/manažér kvality vždy dbá na bezpečnosť na pracovisku a kvalitu podmienok pre potravinársky priemysel v súlade s predpismi o bezpečnosti a ochrane zdravia pri práci a internými predpismi a zásadami.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

- všeobecné počítačové zručnosti na zadávanie údajov, komunikáciu, registráciu a reporting.
- skúsenosti so školeniami a komunikáciou s tímami a jednotlivcami
stredoškolské alebo vysokoškolské vzdelanie v oblasti obchodu, administratívy, manažmentu alebo v príslušných odboroch
skúsenosti s B2B
- znalosť anglického jazyka alebo nemeckého jazyka

Prečo pracovať pre Dolphin?

Dolphin je lídrom na trhu pitného režimu a už vyše 20 rokov poskytuje svojim zákazníkom na Slovensku produkty a služby tej najvyššej kvality.

Záleží nám na našej planéte a komunite, pre ktorú pracujeme. Dolphin je známy ako inovátor v oblasti priemyslu, ktorý poskytuje nové koncepty a udržateľné riešenia. My v Dolphine veríme, že spoločnými silami môžeme dosiahnuť zmenu. Keď môžeme, radi podporíme iniciatívy, ktoré propagujú lokálnych výrobcov. Sponzorujeme školy a sme členmi rôznych obchodných komôr.

My v Dolphine veríme, že každý má právo na kvalitný pitný režim. Pramenitá pitná voda na priamu konzumáciu dostupná pre každého kdekoľvek a kedykoľvek - to je naše poslanie. Našim zákazníkom ponúkame výnimočné služby a preto si vyberáme len tých najlepších.