Pridať inzerát

Data entry specialist - junior

Dolphin Central Europe, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Ivanka pri Dunaji
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 950 - 1 150 EUR/mesiaczákladný plat + bonus po skúšobnej dobe
  • Termín nástupu: September 2021
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť, internship, stáž

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hlavnou úlohou Data entry specialist - junior, je spracovanie a zadávanie do CRM systému údajov a informácii z dodacích listov (service ticket), monitorovanie objednávok, spolupráca so zákazníckym logistickým a fakturačným oddelením na analýze dát zákazníkov a plánovaní.

Od zamestnanca na tejto pozícii potrebujeme detailnosť, presnosť, analytické a logické myslenie a silné komunikačne schopnosti.

Žite zdravo

Súčasťou našich kancelárskych priestorov je kuchynka, kde si môžete dopriať výživné raňajky, obed alebo olovrant, aby ste mali dostatok energie po celý deň. V oddychovej časti kancelárie sa môžete počas dňa porozprávať s kolegami a pochutnať si na malom občerstvení. Kolegom, ktorí radi začínajú svoj deň pohybom, sú k dispozícii stojany na bicykle a šatne.

Naštartujte svoju kariéru

Svoju kvalifikáciu a zručnosti si môžete zlepšovať v našej internej Dolphin Akadémii. Tu Vás naučíme, ako využiť základné požiadavky Vašej práce na akejkoľvek pozícii v rámci spoločnosti. Či už sa jedná o technické školenie k produktom, kurzy zamerané na predaj a marketing alebo rolové hry na to, ako zlepšiť služby pre našich zákazníkov. Ak zložíte naše interné skúšky, môžete rozvíjať svoje zručnosti na rôznych pozíciách, získať povýšenie a vyšší zárobok.

Užívajte si kvalitne strávený čas

Každý z nás si potrebuje oddýchnuť od práce, dobiť energiu, cestovať, vybaviť si súkromné záležitosti alebo tráviť čas s rodinou a priateľmi. My v Dolphine máme dynamický prístup k práci a voľnému času. Pracovný harmonogram prispôsobíme Vašim požiadavkám tak, aby ste nepracovali pod stresom a mohli dosahovať čo najlepšie výsledky.

Cíťte sa v práci ako doma

Priestory našej kancelárie sú navrhnuté veľmi flexibilne. Nachádzajú sa tu rôzne zákutia a stoly, kam si môžete vziať laptop a nerušene pracovať, ak potrebujete viac súkromia. Pracujeme v platforme Cloud a v celej kancelárii je wifi pripojenie. V oddychovej časti sa môžete porozprávať s kolegami alebo si jednoducho odpočinúť. Zároveň si tu môžete prečítať knihu alebo zahrať nejakú hru, až ste prišli do práce veľmi skoro alebo pracujete nadčas.

Ponúkame prácu v skvelom tíme v spoločnosti, ktorá je lídrom na trhu pitného režimu. Súčasťou balíčka je vynikajúce pracovné prostredie, možnosť kariérneho rastu a konkurencieschopné platové podmienky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Google Docs - Pokročilý
Google Drive - Pokročilý
Google Sheets - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Práca s počítačom - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Koho hľadáme:

Organizovaného, motivovaného a energického zamestnanca, ktorý:
- dokáže pracovať samostatne ale aj ako súčasť tímu;
- má zmysel pre detail;
- má analytické a logické myslenie a investigatívne schopnosti;
- má silné komunikačne schopnosti;
- rýchlo sa učí.

Dolphin je lídrom na trhu pitného režimu a už vyše 20 rokov poskytuje svojim zákazníkom na Slovensku produkty a služby tej najvyššej kvality. Z našej centrály neďaleko Bratislavy riadime rast nášho celoslovenského portfólia.

Prečo pracovať pre Dolphin?

Záleží nám na našej planéte a komunite, pre ktorú pracujeme. Dolphin je známy ako inovátor v oblasti priemyslu, ktorý poskytuje nové koncepty a udržateľné riešenia. My v Dolphine veríme, že spoločnými silami môžeme dosiahnuť zmenu. Keď môžeme, radi podporíme iniciatívy, ktoré propagujú lokálnych výrobcov. Sponzorujeme školy a sme členmi rôznych obchodných komôr.

My v Dolphine veríme, že každý má právo na kvalitný pitný režim. Pramenitá pitná voda na priamu konzumáciu dostupná pre každého kdekoľvek a kedykoľvek - to je naše poslanie. Našim zákazníkom ponúkame výnimočné služby a preto si vyberáme len tých najlepších.

Vy:

- Záleží Vám na zdraví a blahu ostatných?
- Nebojíte sa tvrdej diskusie a výmeny názorov ani so svojim šéfom?
- Rozmýšľate, ako problémy riešiť namiesto toho, kto za ne môže?
- Premýšľate o dôsledkoch svojich činov?
- Záleží Vám na životnom prostredí?
- Ste ambiciózny?

My:

- Milujeme vodu a chceme, aby náš pitný režim využívali všetky spoločnosti na Slovensku
- Veríme, že voda prospieva zdraviu a zlepšuje produktivitu
- Myslíme si, že každý má právo na kvalitný pitný režim
- Máme radi kreativitu
- Záleží nám na tom, ako veci vyzerajú
- Nebojíme sa robiť chyby
- Intelekt a hodnoty sú pre nás dôležitejšie než skúsenosti a vzdelanie.

Adresa spoločnosti

Nádražná 1958
900 28 Ivanka pri Dunaji