Pridať inzerát

Sociálny Pracovník / Školiteľ

DODS SYSTEM, s.r.o.

  • Miesto práce: Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 - 1 500 EUR/mesiacMáme prepracovanú tabuľku ohodnotenia. Viac vysvetlí zamestnávateľ na pohovore.
  • Termín nástupu: 1.10.2021
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame voľné pracovné miesto pre Sociálneho pracovníka s praxou v zariadení poskytovateľa Sociálnych Služieb. Požadujeme vysokoškolské vzdelanie v oblasti sociálnej práce. Znalosť práce s informačným systémom DODS , (resp. iným) je výhodou ale nieje podmienkou. Náplňou práce, je školiť našich klientov, riaditeľov zariadení a ich zamestnancov pre prácu s informačným systémom.

Služobné auto, mobilný telefón, notebook, kancelária, možnosť kariérneho rastu a príjemný kolektív

V prípade záujmu o prácu v našej spoločnosti, vyplňte prosím dotazník uchádzača o zamestnanie na stránke:

praca.let.is

a následne Vás budeme kontaktovať za účelom pracovného pohovoru.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Sociálna Práca

Ostatné znalosti

Práca s počítačom - Pokročilý
Internet Explorer - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

min. 1 rok praxe v zariadení poskytovateľa sociálnych služieb

reprezentatívne vystupovanie, komunikačné zručnosti, schopnosť vedieť prednášať a školiť pred publikom

Prevádzkujeme informačný systém DODS ktorý sa používa v 94 zariadeniach Poskytovateľov Sociálnych Služieb na Slovensku, pričom im pomáhame systém zavádzať, implementovať, zabezpečujeme aj odborné vzdelávanie a tým sa snažíme zvyšovať kvalitu poskytovaných sociálnych služieb.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Nové Sady 173
95124 Nové Sady pri Nitre
portal.dods.sk