Práca s realitami, určite s nami! Máme skvelý tím a ponúkame najvýhodnejšie podmienky na trhu!

DOBRÉ REALITY s. r. o.

  • Miesto práce: Žilinský kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Obchodník s vlastným príjmom
  • Termín nástupu: ihneď, dohodou
  • Druh pracovného pomeru: živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme silnou slovenskou realitnou sieťou a lídrom na trhu v oblasti realitných služieb. Ak chcete pracovať v oblasti nehnuteľností, tak určite spolupracujte s nami.

Medzi naše najväčšie konkurenčné výhody oproti ostatným spoločnostiam patria:

- najvyššie maklérske a manažérske odmeny (viac ako polovica provízie je určená priamo pre makléra)
- maklérom zostáva celá odmena (odmenu neznižujeme o DPH)
- najrýchlejšie vyplácanie odmien (odmeny vyplácame ihneď po rezervácii nehnuteľnosti)
- žiadne poplatky za značku a inzerciu (k tomu odborné školenia od skúsených profesionálov)
- uprednostňujeme menšie realitné tímy a individuálny prístup (nie sme veľkou anonymnou spoločnosťou)

Naše skúsenosti v kombinácii s aktívnym prístupom pre vás zabezpečia stabilný príjem, finančnú nezávislosť a dobré meno profesionálneho realitného makléra.
Naučíme vás obchodovať vo svete realít, komunikovať s klientmi na profesionálnej úrovni a úspešne vyhľadávať zaujímavé investičné príležitosti.

Dávame príležitosť ambicióznym, skúseným obchodníkom, ako aj začiatočníkom, ktorí chcú zvýšiť svoje príjmy a stať sa nezávislými a uznávanými odborníkmi v oblasti realít. Hľadáme ambicióznych ľudí z rôznych profesijných oblastí, všetkých vekových kategórií, s vysokým pracovným nasadením a s dobrými komunikačnými schopnosťami. Ponúkame skvelú príležitosť pridať sa k skúsenému tímu profesionálnych obchodníkov, ktorí vám budú nápomocní v začiatkoch vašej realitnej kariéry. U nás máte možnosť otvoriť si vlastnú kanceláriu s istotou zastrešenia silnou značkou bez akýchkoľvek poplatkov za franšízu alebo inzerciu.

Vašou náplňou práce bude:

- aktívne vyhľadávanie obchodných príležitostí a komunikácia s klientmi
- sprostredkovanie kúpy, predaja, prenájmu a výkupu nehnuteľností
- správa nehnuteľností prostredníctvom špecializovaného softvéru
- vyhľadávanie nehnuteľností podľa požiadaviek klientov
- možnosť vedenia vlastnej kancelárie alebo tímu realitných maklérov

SERIÓZNOSŤ A VÝHODNOSŤ SPOLUPRÁCE S NAŠOU SPOLOČNOSŤOU, BEZ AKÝCHKOĽVEK SKRYTÝCH PODMIENOK, VYUŽILI AJ MNOHÍ SKÚSENÍ REALITNÍ MAKLÉRI Z INÝCH REALITNÝCH SPOLOČNOSTÍ, KTORÍ SA PO OBOZNÁMENÍ S NAŠIMI VÝHODNÝMI PODMIENKAMI ROZHODLI PRIPOJIŤ DO ÚSPEŠNÉHO TÍMU DOBRÝCH REALÍT - KONTAKTUJTE NÁS A MY SA S VAMI RADI STRETNEME.

PRE REALITNÝCH MAKLÉROV S PRAXOU PONÚKAME ŠPECIÁLNY BONUS -https://dobrereality.sk/VIP-Kariera

Ďalšie výhody spolupráce s nami:

- nepretržitá odborná podpora a stabilné zázemie silnej spoločnosti
- aktívna marketingová podpora podporujúca pravidelný predaj
- atraktívne možnosti kariérneho postupu a osobnostného rastu
- kapitálovo silné zázemie a vlastný výkup nehnuteľností
- nie sme franšízová spoločnosť = neúčtujeme žiadne poplatky
- vlastný školiaci systém na všetkých úrovniach
- vedenie skúsenými obchodníkmi
- motivačné bonusy pri otvorení vlastnej kancelárie
- motivačné bonusy pri zostavení vlastného tímu

Požadujeme: výborné komunikačné vlastnosti, samostatnosť, príjemné vystupovanie, zvládanie telefonického a osobného kontaktu s klientmi na profesionálnej úrovni.

VYHODNOTÍME VŠETKÝCH ZÁUJEMCOV A VYBRANÍ UCHÁDZČI BUDÚ TELEFONICKY POZVANÍ NA OSOBNÉ STRETNUTIE.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

Dávame priestor šikovným, komunikatívnym, aktívnym, zákaznícky orientovaným ľuďom so zodpovedným prístupom, nasadením a záujmom o ďalší osobnostný a profesionálny rozvoj.

Očakávame od vás samostatný a zodpovedný prístup ku klientom, ochotu profesionálne napredovať, dobré organizačné schopnosti a vytrvalosť.

Ak máte uvedené schopnosti a túžbu presadiť sa umožníme vám zaradiť sa do nášho tímu úspešných realitných maklérov, dosahujúcich nadštandardné finančné ohodnotenie.

Niečo viac o nás:

Ponúkame najväčšie konkurenčné výhody oproti ostatným realitným spoločnostiam ako napríklad: najvyššie maklérske a manažérske odmeny, najrýchlejšie vyplácanie odmien a veľa ďaľších výhod.