Realitný maklér - Dobré Reality - Najvýhodnejšie podmienky - Viete si predstaviť prácu bez platového stropu?

DOBRÉ REALITY s. r. o.

  • Miesto práce: Banskobystrický kraj, Trenčiansky kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Obchodník s vlastným príjmom
  • Termín nástupu: ihneď, dohodou
  • Druh pracovného pomeru: živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

OBCHODNÝ ZÁSTUPCA - OBCHODNÍK S REALITAMI v spoločnosti DOBRÉ REALITY s.r.o.. Sme silnou slovenskou realitnou sieťou a lídrom na trhu v oblasti realitných služieb. Od roku 2010 patríme medzi najväčšie a najdynamickejšie realitné spoločnosti v SR.
Dávame príležitosť ambicióznym, skúseným obchodníkom, ako aj začiatočníkom, ktorí chcú zvýšiť svoje príjmy a stať sa nezávislými a uznávanými odborníkmi v oblasti realít. Hľadáme ambicióznych ľudí z rôznych profesijných oblastí, všetkých vekových kategórií, s vysokým pracovným nasadením a s dobrými komunikačnými schopnosťami. Ponúkame skvelú príležitosť pridať sa k skúsenému tímu profesionálnych obchodníkov, ktorí vám budú nápomocní v začiatkoch vašej realitnej kariéry. U nás máte možnosť otvoriť si vlastnú kanceláriu zastrešení silnou značkou bez akýchkoľvek poplatkov za franšízu alebo inzerciu.

SERIÓZNOSŤ A VÝHODNOSŤ SPOLUPRÁCE S NAŠOU SPOLOČNOSŤOU, BEZ AKÝCHKOĽVEK SKRYTÝCH PODMIENOK, VYUŽILI AJ MNOHÍ SKÚSENÍ REALITNÍ MAKLÉRI Z INÝCH REALITNÝCH SPOLOČNOSTÍ, KTORÍ SA PO OBOZNÁMENÍ S NAŠIMI VÝHODNÝMI PODMIENKAMI ROZHODLI PRIPOJIŤ DO ÚSPEŠNÉHO TÍMU DOBRÝCH REALÍT - KONTAKTUJTE NÁS A MY SA S VAMI RADI STRETNEME.

NAUČÍME VÁS VŠAK OBCHODOVAŤ, AJ KEĎ STE ÚPLNÝ ZAČIATOČNÍK - MÁME VYNIKAJÚCI ŠKOLIACI PROGRAM - NAŠTARTUJTE S NAMI VAŠU NOVÚ KARIÉRU!

PRE REALITNÝCH MAKLÉROV S PRAXOU PONÚKAME ŠPECIÁLNY BONUS -https://dobrereality.sk/VIP-Kariera

Medzi naše najväčšie konkurenčné výhody oproti ostatným spoločnostiam patria:

- vysoké maklérske a manažérske odmeny (zostáva vám viac ako polovica provízie)
- našim maklérom neodpočítavame DPH (zostáva celá vaša odmena)
- najrýchlejšie vyplácanie odmien - ihneď po rezervácii nehnuteľnosti
- žiadne poplatky za značku, inzerciu alebo školenia
- uprednostňujeme menšie realitné tímy a individuálny prístup (nie sme veľkou anonymnou spoločnosťou)

Ďalšie výhody spolupráce s nami:
- nepretržitá odborná podpora a stabilné zázemie silnej spoločnosti
- vlastné IT oddelenie
- zabezpečenie autorizovanej právnej dokumentácie
- prepracovaná marketingová podpora podporujúca pravidelný predaj
- atraktívne možnosti kariérneho postupu a rastu
- kapitálovo silné zázemie a vlastný výkup nehnuteľností
- nie sme franšízová spoločnosť = žiadne mesačné poplatky
- vlastný školiaci systém na všetkých úrovniach
- vedenie skúsenými obchodníkmi
- motivačné bonusy pri otvorení vlastnej kancelárie
- motivačné bonusy pri zostavení vlastného tímu

Požadujeme: Dobré komunikačné vlastnosti, príjemné vystupovanie, náročnosť na telefonický a osobný kontakt so zákazníkmi. Viac informácií sa dozviete na našom webe v sekcii "Kariéra".
NA OSOBNÝ POHOVOR BUDÚ POZVANÍ IBA VYBRANÍ UCHÁDZAČI. ZA POCHOPENIE ĎAKUJEME.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

8.8.2021 (ostáva ešte 9 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Fakturácia - základy
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Dávame priestor šikovným, komunikatívnym, aktívnym, zákaznícky orientovaným ľuďom s obchodníckym duchom a zodpovedným prístupom k práci, s vysokým nasadením a záujmom o ďalší osobnostný a profesionálny rozvoj. Táto pozícia je mimoriadne vhodná pre finančných poradcov.

Očakávame vysoké pracovné nasadenie, samostatný a zodpovedný prístup.

Niečo viac o nás:

Sieť realitných pobočiek a zastúpení DOBRÉ REALITY s. r.o. je stabilná a dynamicky expandujúca slovenská realitná spoločnosť vedená tímom realitných profesionálov s dlhoročnými skúsenosťami. Od roku 2010 sme lídrom na trhu realitných služieb. Zaoberáme sa sprostredkovaním predaja, kúpy a prenájmu všetkých druhov nehnuteľností s využitím moderných metód a najnovších softvérových technológií. Realitná spoločnosť DOBRÉ REALITY poskytuje svojim klientom kvalitné, komplexné služby s dôrazom na transparentný a bezpečný priebeh jednotlivých obchodných transakcií. Pri našej činnosti dodržujeme najvyššie etické a obchodné štandardy. Spolupráca s našimi klientmi je pre nás serióznym vzťahom rovnocenných obchodných partnerov. Spoločnosť DOBRÉ REALITY je prístupnou a otvorenou realitnou spoločnosťou, ktorá vždy dôverne pozná región a zázemie svojich klientov. Preto v každom regióne prispôsobujeme naše služby miestnym špecifikám a potrebám jeho obyvateľov. Dôslednosť, empatia, bezpečnosť a individuálny prístup sú pre nás vždy prioritou.

Adresa spoločnosti

Dlhá 426/3
971 01 Prievidza

Kontakt

Kontaktná osoba: Jaroslav Svitok
Tel.: +421918800080
E-mail: poslať životopis