Pridať inzerát

Junior obchodný manažér - flexibilná pracovná doba

Dobré médiá, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Drieňová 34, 821 02 Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3 - 4 EUR/hod.plus provízie z predaja
  • Termín nástupu: ASAP
  • Druh pracovného pomeru: na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si študentom vysokej školy a nechceš byť odkázaný len na ponuky agentúr a brigádnickú mzdu? My ti ponúkame prácu, v ktorej môžeš zarábať ako skutočný manažér už teraz, všetko závisí len od teba. Poď pracovať do teamu mladých, kreatívnych ľudí, kde naberieš skúsenosti, zarobíš si a pracuješ vtedy, kedy chceš. Miesto v našich kanceláriách je pre teba vždy pripravené. Si pripravený na túto výzvu?

Sme mediálny dom zameraný na pozitívne správy; do nášho portfólia patrí spravodajský web s názvom Dobré noviny, pripravovaná rozhlasová stanica Dobré rádio a najobľúbenejší hobby magazín na Slovensku s názvom To je nápad!.

Aktuálne hľadáme do nášho tímu nadšenca pre oblasť obchodu, ktorý bude rozvíjať obchodné aktivity a vyhľadávať nové obchodné príležitosti - klientov, ktorí využijú služby z nášho širokého portfólia.

Naším cieľom je klientom poskytovať moderné reklamné služby na mieru - od bannerových pozícií, cez neštandardné bannerové kampane, natívne články, PR články až po reklamný priestor v rádiu (spoty, sponzoring, reportáže, rozhovory).

Tvojou hlavnou pracovnou náplňou bude:

• Monitoring trhu a sledovanie nových obchodných príležitostí.
• Následné oslovovanie nových kontaktov za účelom obchodných akvizíci
• Získavanie a vyhľadávanie nových zákazníkov.
• Osobné stretnutia a prezentácia našej firmy/služieb.
• Analýza požiadaviek a potrieb zákazníka.
• Vypracovávanie ponúk, balíkov a návrhov kampaní na kľúč.
• Spolupráca pri príprave ponuky a zmluvných dokumentov.

Byť súčasťou Dobrých médií je radosť a výzva zároveň.
• Ponúkame Vám prácu v renomovanej mediálnej spoločnosti s neustále sa zvyšujúcim podielom na trhu.
• Určite oceníte priateľský tím ako aj možnosť čerpať výhody, ktoré získavame vďaka spolupráci s klientmi (zľavy na rôzne produkty, voľné vstupy na kultúrne podujatia a podobne).

Ak Vás ponuka zaujala k životopisu prosím pripojte motivačný list. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

obchod, marketing, masmediálna komunikácia

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• komunikatívnosť
• kreativita
• zodpovednosť
• bohatá slovná zásoba
• systematickosť a svedomitosť
• schopnosť samostatného konania a rozhodovania
• zvedavosť
• a v neposlednom rade zmysel pre humor a schopnosť nebrať sa príliš vážne

Spoločnosť patrí medzi najsilnejších prevádzkovateľov webových stránok na Slovensku. Najvýznamnejším médiom spoločnosti je spravodajský portál zameraný na pozitívne správy www.dobrenoviny.sk, najčítanejší slovenský hobby portál www.tojenapad.sk a internetové rádio www.dobreradio.sk, ktoré v marci 2021 získalo licenciu aj na terestriálne vysielanie na FM vlnách (spustenie vysielania plánované na začiatok roka 2022).

Dobré noviny sú jediný spravodajský portál zameraný na pozitívne správy. Mesačne ho navštevujú približne 2 milióny jedinečných čitateľov a patrí medzi TOP 10 najnavštevovanejších slovenských internetových stránok.

To je nápad je najobľúbenejší hobby magazín na Slovensku. Mesačne ho navštívia takmer 2 milióny jedinečných čitateľov a poskytuje skvelé tipy pre domácnosť, kuchyňu, záhradu či dielňu.

Dobré rádio spustilo svoje internetové vysielanie v máji 2018 a každý pracovný deň poskytuje plne moderované vysielanie zamerané na pozitívne správy, zaujímavosti a zábavu. V roku 2022 je plánované spustenie klasického vysielania na rozhlasových FM vlnách.

Adresa spoločnosti

Drieňová 34
821 02 Bratislava - mestská časť Ružinov