Pridať inzerát

Záhradník, florista

DMG'S s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 EUR/mesiacponukaný plat podla praxe a skúseností uchádzača, plus motivačné odmenovanie
  • Termín nástupu: asap
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Starostlivosť o interierovú zeleň /polievanie, čistenie, prihnojovanie, rez a starostlivosť o izbové rastliny, výsadba interierových rastlín /

Zamestnanecké zľavy, možnosť profesionálneho rastu, flexibilná pracovná doba

Informácie o výberovom konaní

prosíme zasielať životopisy mailom v slovenskom jazyku

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

zahradník, florista

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Hľadáme pracovníka s príjemným vystupovaním, vzťahom k izbovým rastlinám, ktorý je samostatný

Sme rodinná spoločnosť, ktorá sa zaoberá predajom a servisom interiérových a exteriérových rastlín, kvetináčov, živých a machových stien.

Adresa spoločnosti

Silvánska 18
841 04 Bratislava - mestská časť Karlova Ves