Pridať inzerát

Elektrikár / elektromontér

DM ELSAD s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Nemecko (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 13 - 15 EUR/hod.Vo vyššie uvedené mzdové podmienky sa vzťahujú na zamestnancov Ponúkaná mzda pre živnostníkov je od 17 € / hod. Netto DOHODA JE MOŽNÁ !!! Možnosť platového postupu, podľa dosiahnutých výsledkov.
  • Termín nástupu: čo najskôr
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme elektrikárov a nemecky hovoriacich pomocníkov na dokončovacie práce bytov a hotelov.
Práca na TPP alebo živnosť.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Elektromontér, elektrikár

Počet rokov praxe

5

Naša spoločnosť bola založená v roku 2009 pod názvom DM ELSAD s.r.o. Tím ľudí, ktorí vytvára naše úspechy, spolupracuje už 15 rokov. Sme spoločnosť zaoberajúca sa komplexným riešením elektroinštalácií (slaboprúd, silnoprúd, inteligentná inštalácia, verejné osvetlenie, kamerové systémy, montáž zabezpečovacích systémov a iné). Máme bohaté skúsenosti pri veľkých projektoch v celej Európe, najmä v Nemecku, Česku, Francúzsku, Rakúsku, Holandsku atď. Spoločnosť DM ELSAD s.r.o. je nezávislá vo všetkých smeroch, od odborne zdatných pracovníkov až po všetky prostriedky na realizáciu Vašich požiadaviek.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Elvix, s r.o.
SNP 844
018 51 Nová Dubnica