Platená stáž na rezorte Financie & Controlling - účtareň (ž/m)

dm drogerie markt, s.r.o.

  • Miesto práce: Na Pántoch, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 5 EUR/hod.5€ / hodina (priemerne 80h/mesiac)
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: internship, stáž

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Študujete a radi by si ste pretavili teoretické vedomosti do praxe? Čo tak naštartovať kariéru v dm?
Ak viete, čo sú faktúry, výnosy a výdaje, účtovné položky, ste tu správne.

Čo vás na tejto pozícii čaká?

• budete administratívnou podporou tímov Hlavná kniha, kondície a zásoby
• účtujete vybrané účtovné prípady
• spolupodieľate sa na príprave podkladov k auditu a bilancii
• spracúvate náklady pokladníc z predajní
• riešite praktické úlohy, pri ktorých zúročíte svoje teoretické vedomosti
• spolupodieľate sa na automatizácii činností v pridelenej oblasti
• prinášate nové pohľady na svet

• stáž s možnosťou predĺženia na TPP
• prepracovaný systém zapracovania, aby sme vám uľahčili prevzatie úloh na novej pozícii
• širokú ponuku odborného vzdelávania a osobnostného rozvoja (v rámci pracovnej doby)
• interné súťaže o zaujímavé ceny a zľavy u obchodných partnerov
• Multisport kartu
• príležitosť stať sa dobrovoľníkom, zapojiť sa do športových tímov
• stravné lístky vo forme stravovacej karty alebo ako príspevok na účet
• a mnoho ďalšieho

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

• ste študentom 2. až 3. ročníka VŠ ekonomického zamerania
• ovládate MS Office (Excel, Word, PowerPoint, Outlook)
• ovládate nemecký jazyk na úrovni B1
• poznáte účtovné štandardy
• prinášate vysokú mieru samostatnosti, zodpovednosti a precíznosti
• ste schopný rýchlo sa učiť a ste komunikatívny

dm drogerie markt je významná medzinárodná maloobchodná spoločnosť, ktorá sa zaoberá predajom hlavne drogériového tovaru a parfumérie. Bola založená v roku 1973 v Nemecku. V súčasnosti prevádzkuje predajne v 13 európskych krajinách - v Nemecku, Rakúsku, Maďarsku, Chorvátsku, Slovinsku, Srbsku, Bosne a Hercegovine, Macedónsku, Rumunsku, Bulharsku, Českej republike, Taliansku a na Slovensku (od roku 1995).

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov