Pridať inzerát

Asistent vedúcej rezortu Financie & Controlling (ž/m)

dm drogerie markt, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Na Pántoch 18, 831 06 Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 389 - 1 615 EUR/mesiacPonúkaný plat závisí od skúseností a ovládania nemeckého jazyka 1389 € - 1615 €.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Radi plánujete, organizujete rôzne činnosti, termíny stretnutí? Kalendár je Váš najbližší pomocník? Staňte sa pravou rukou vedúcej rezortu Financie & Controlling a buďte súčasťou dm tímu.
Čo Vás na tejto pozícii čaká?

• plánujete a organizačne zabezpečujete program, termíny a činností rezortnej vedúcej
• zabezpečujete administratívu a riešite operatívne úlohy
• zodpovedáte za autopark
• ste podporou pre 3 manažérov rezortu F&C a 3 oblastných manažérov
• pripravujete podklady pre interné a externé pracovné stretnutia (štatistické ukazovatele zamerané na ťažiskové body rezortu F&C)
• plánujete a vyhodnocujete náklady prideleného nákladového strediska
• organizačne zastrešujete porady rezortu/regiónu, zúčastňujete sa ich, vediete zápisy
• pravidelne kontrolujete a schvaľujete dochádzku za rezort
• organizujete stretnutia na národnej a medzinárodnej úrovni ako aj stretnutia s dodávateľmi
• komunikujete a spolupracujete s kolegami z rezortu a asistentkami rezortných vedúcich

• 13. a 14. plat na základe prémiového poriadku spoločnosti
• pracovný pomer na dobu neurčitú
• pomoc v náročných situáciách cez záchrannú sieť
• príspevok na DDS v hodnote 3 % z hrubej mzdy bez náhrad
• systém zamestnaneckých výhod a zľavy u obchodných partnerov
• príspevok pri narodení dieťaťa vo výške 120 €
• letný tábor pre deti
• kartu Multisport a možnosť zapojiť sa do dm športových tímov
• širokú ponuku vzdelávania
• finančný príspevok pri pracovných jubileách
• dar pri odchode na dôchodok

Spravujte si všetky žiadosti z jedného miesta. Vytvorte si konto na www.dm-jobs.sk.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• ukončené minimálne stredoškolské vzdelanie s maturitou
• podmienkou je ovládať nemecký jazyk min. na úrovni B1 – mierne pokročilý a anglický jazyk na úrovni A2 - začiatočník
• skúsenosti na rovnakej alebo obdobnej pozícii min. 1 rok
• pro-zákaznícke správanie
• spoľahlivosť a zodpovednosť
• znalosť práce s MS Office (Excel, Word, PowerPoint, Outlook), SAP výhodou
• organizačné schopnosti a zmysel pre detail
• vodičský preukaz skupiny B (aktívny vodič)

dm drogerie markt je významná medzinárodná maloobchodná spoločnosť, ktorá sa zaoberá predajom hlavne drogériového tovaru a parfumérie. Bola založená v roku 1973 v Nemecku. V súčasnosti prevádzkuje predajne v 13 európskych krajinách - v Nemecku, Rakúsku, Maďarsku, Chorvátsku, Slovinsku, Srbsku, Bosne a Hercegovine, Macedónsku, Rumunsku, Bulharsku, Českej republike, Taliansku a na Slovensku (od roku 1995).

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

Na pántoch 18
831 06 Bratislava
www.mojadm.sk