Pridať inzerát

Brigáda - študent v Nitre - OC Mlyny (ž/m)

dm drogerie markt, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Štefánikova trieda, Nitra
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 4,25 EUR/hod.Hodinová mzda 4,25 € + príplatky za víkendy
  • Termín nástupu: 01.10.2021
  • Druh pracovného pomeru: skrátený úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zbožňujete vôňu drogérie a radi pracujete v čistom prostredí? Robíme všetko preto, aby sa všetci v našich predajniach cítili príjemne, za čím je kopec roboty.
Čo Vás na tejto pozícii čaká?

• preprava paliet a manipulácia s nimi pomocou paletovacieho vozíka
• naloženie tovaru do mobilných boxov a ich preprava zo skladu do predajne
• triedenie vzniknutého odpadu (kartóny a fólie)
• vyloženie tovaru do regálov
• udržiavanie poriadku a čistoty na pracovisku
• práca v pokladnici

• práca na DBPŠ
• dlhodobá brigáda
• možnosť prechodu na trvalý pracovný pomer

Spravujte si svoje žiadosti z jedného miesta, vytvorte si konto na www.dm-jobs.sk.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

• min. vek 18 rokov
• študent VŠ výhodou
• časovú flexibilitu: viete sa prispôsobiť potrebám predajne
• dobrú fyzickú kondíciu

dm drogerie markt je významná medzinárodná maloobchodná spoločnosť, ktorá sa zaoberá predajom hlavne drogériového tovaru a parfumérie. Bola založená v roku 1973 v Nemecku. V súčasnosti prevádzkuje predajne v 13 európskych krajinách - v Nemecku, Rakúsku, Maďarsku, Chorvátsku, Slovinsku, Srbsku, Bosne a Hercegovine, Macedónsku, Rumunsku, Bulharsku, Českej republike, Taliansku a na Slovensku (od roku 1995).

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

Štefánikova trieda 35/61
949 01 Nitra
www.mojadm.sk