Pridať inzerát

Operátor/ka skladu – príjem tovaru

dm drogerie markt, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Diaľničná cesta, Senec
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 969 EUR/mesiacZákladný plat pri úväzku 37,5 h/týž. je 969 € + preplatenie nadčasov

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Baví Vás práca v sklade? Radi pracujete s tovarom? Staňte sa členom dm tímu.
Čo Vás na tejto pozícii čaká?
Práca na dve zmeny: 6:00 – 14:00 / 14:00 – 22:00

- príjem tovaru do skladu
- práca s terminálom
- kontrola záruk na prijímanom tovare a v sklade
- kontrola slovenských prekladov etikiet, správnych EAN kódov a balení
- úprava logistických dát na novinkách, vystavovanie logistických kariet
- kontrola vzniknutých rozdielov pri prijímaní tovaru
- práca na nízkozdvižnom vozíku

- 13. a 14. plat na základe prémiového poriadku spoločnosti
- pracovný pomer na dobu neurčitú
- autobusovú dopravu z vybraných smerov
- pomoc v náročných situáciách cez záchrannú sieť
- príspevok na DDS v hodnote 3 % z hrubej mzdy bez náhrad
- systém zamestnaneckých výhod a zľavy u obchodných partnerov
- príspevok pri narodení dieťaťa vo výške 120 €
- letný tábor pre deti
- kartu Multisport a možnosť zapojiť sa do dm športových tímov
- širokú ponuku vzdelávania
- finančný príspevok pri pracovných jubileách
- dar pri odchode na dôchodok
- centrálny sklad je v zimných mesiacoch vykurovaný a v letných mesiacoch klimatizovaný
- kvalitné pracovné oblečenie nad rámec zákona

Informácie o výberovom konaní

Práca na 2 zmeny: 6.00 - 14.00/14.00 - 22.00

Úväzok 37,5h/týždenne.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

- min. stredoškolské vzdelanie bez maturity, SOU
- spoľahlivosť
- zodpovednosť
- precíznosť
- vysoké pracovné nasadenie

dm drogerie markt je významná medzinárodná maloobchodná spoločnosť, ktorá sa zaoberá predajom hlavne drogériového tovaru a parfumérie. Bola založená v roku 1973 v Nemecku. V súčasnosti prevádzkuje predajne v 13 európskych krajinách - v Nemecku, Rakúsku, Maďarsku, Chorvátsku, Slovinsku, Srbsku, Bosne a Hercegovine, Macedónsku, Rumunsku, Bulharsku, Českej republike, Taliansku a na Slovensku (od roku 1995).

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov