Špecialista controllingu - tím financovanie a investícií (m/ž)

dm drogerie markt, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Na Pántoch 18, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 981 EUR/mesiacPonúkaná mzda je závislá od splnenia požiadaviek a znalosti nemeckého jazyka - 1981 €/mesačne. Pri nesplnení NJ - 1684 € + hradený jazykový kurz.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Riadime financie a zaisťujeme dostatok finančných prostriedkov, aby sa dm Slovensko mohla neustále rozvíjať a inovovať. Zabezpečujeme, aby zákazníci mohli platiť inovatívnymi platobnými prostriedkami, a tak im prinášame pôžitok z nakupovania. Spravujeme majetok celej dm Slovensko a vedeniu poskytujeme ucelený pohľad na investície.
Ste zvedavý, čo táto pozícia obnáša a za čo budete zodpovedať?

• riadite likviditu a cash flow spoločnosti
• zodpovedáte za zostavenie a vyhodnocovanie vybraných nákladových budgetov
• zabezpečujete financovanie investičných projektov
• manažujete hotovosť a pohľadávky
• zodpovedáte za finančný controlling, analyzujete ekonomické údaje a dáta
• vyhľadávate, nasadzujete a riadite platobné prostriedky v online svete a na predajniach
• vediete bankovú a zmluvnú agendu
• spravujete poistenia a poistné udalosti
• spracúvate reporty pre materskú spoločnosť dm Rakúsko
• ste zástupcom za dm Slovensko v medzinárodných projektoch

• 13. a 14. plat na základe prémiového poriadku spoločnosti
• istotu pracovného miesta - od začiatku uzatvárame pracovný pomer na dobu neurčitú
• pomoc v náročných situáciách cez vlastnú záchrannú sieť
• dôchodkové sporenie v hodnote 3 % z hrubej mzdy bez náhrad, ročne až 700 €
• systém zamestnaneckých výhod, príspevkov a zľavy u obchodných partnerov
• príspevok pri narodení dieťaťa vo výške 120 €
• letný tábor pre deti
• kartu Multisport a možnosť zapojiť sa do dm športových tímov
• jazykové vzdelávanie a širokú ponuku vzdelávacích aktivít

Spravujte si všetky svoje žiadosti z jedného miesta. Vytvorte si konto na www.dm-jobs.sk.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• máte ukončenú VŠ ekonomickú, výhoda zameranie na financie, bankovníctvo, manažment a podnikanie
• ovládate nemecký jazyk na pokročilej úrovni (B2.2)
• máte skúsenosti s rovnakou/obdobnou agendou
• ovládate programy MS Office (Excel na pokročilej úrovni)
• máte vysoko rozvinuté analytické myslenie
• pracujete samostatne a dôkladne, pričom ste tímový hráč
• viete veci odkomunikovať rôznym skupinám
• vodičský preukaz skupiny B

Životopis nám zašlite v nemeckom alebo slovenskom jazyku.

dm drogerie markt je významná medzinárodná maloobchodná spoločnosť, ktorá sa zaoberá predajom hlavne drogériového tovaru a parfumérie. Bola založená v roku 1973 v Nemecku. V súčasnosti prevádzkuje predajne v 13 európskych krajinách - v Nemecku, Rakúsku, Maďarsku, Chorvátsku, Slovinsku, Srbsku, Bosne a Hercegovine, Macedónsku, Rumunsku, Bulharsku, Českej republike, Taliansku a na Slovensku (od roku 1995).

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov