Pridať inzerát

Students trainee - stáž na rezorte F&C - Bratislava (m/ž)

dm drogerie markt, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Na Pántoch 18, 831 06 Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 5 EUR/hod.5€/hodina (priemerne 80h/mesiac) + benefity vo forme kafetérie
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: na dohodu (brigády), internship, stáž

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Študuješ, si kreatívny a rád odovzdávaš informácie a poznatky ďalej? Čo tak naštartovať kariéru v dm? Ak máš vzťah k práci so študentami SŠ a chceš im odovzdať svoje know-how, si tu správne. Čo Ťa na tejto pozícii čaká?

• spracúvaš a edituješ podklady z oblasti financií, účtovníctva, daní a controllingu tak, aby sa • študenti na výučbu nielen tešili, ale si z nej odniesli dôležité poznatky
• si podporou pri nasadení online platformy vzdelávania pre študentov zapojených do duálneho systému vzdelávania
• zabezpečuješ operatívne činnosti: nahrávanie dokumentov, príprava vstupov, koordinácia vyučovania
• riešiš praktické úlohy, pri ktorých zúročíš svoje teoretické vedomosti
• prispievaš k zlepšeniu procesov súvisiacich s uvedenou témou
• prinášaš nové pohľady na svet

• dlhodobú stáž, ktorá môže vyústiť do trvalého pracovného pomeru
• ďalšie vzdelávanie v rámci pracovnej doby
• kafetéria systém so širokým výberom partnerov
• firemné, športovo-kultúrne aktivity a podujatia, podpora športových tímov
• záchrannú sieť: linka pomoci v náročných situáciách v súkromnom aj pracovnom živote
• stravné lístky vo forme stravovacej karty / príspevok na stravu na účet

Viac podrobností o spôsobe a podmienkach spracúvania Vašich osobných údajov na účely výberového procesu a evidencie uchádzačov o zamestnanie nájdete na webovom sídle www.mojadm.sk v časti ochrana osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomický smer

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2) a Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý

• študuješ na VŠ, 3. - 5. ročník výhodou
• baví Ťa tvoriť kreatívny obsah
• programy MS Office sú Tvojimi pomocníkmi
• si tímový hráč so zmyslom pre zodpovednosť
• rovnako tak vieš riešiť úlohy samostatne a dôsledne
• rád analyzuješ a si schopný sa rýchlo učiť
• si otvorený zmenám, ktoré súvisia s chodom veľkej spoločnosti

dm drogerie markt je významná medzinárodná maloobchodná spoločnosť, ktorá sa zaoberá predajom hlavne drogériového tovaru a parfumérie. Bola založená v roku 1973 v Nemecku. V súčasnosti prevádzkuje predajne v 13 európskych krajinách - v Nemecku, Rakúsku, Maďarsku, Chorvátsku, Slovinsku, Srbsku, Bosne a Hercegovine, Macedónsku, Rumunsku, Bulharsku, Českej republike, Taliansku a na Slovensku (od roku 1995).

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

Na pántoch 18
831 06 Bratislava
www.mojadm.sk