Pridať inzerát

Systémový technik

dm drogerie markt, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Na Pántoch 18, 831 06 Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 528 EUR/mesiac1528 € - 1798 € mesačne, v závislosti od úrovne cudzích jazykov

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• ako člen tímu budete so svojim kolegami zodpovedný za prevádzku sieťovej a komunikačnej infraštruktúry
• spolu s kolegami v Rakúsku a Nemecku budete pracovať na podpore a rozvoji IT systémov v dm Slovensko
• budete spolupracovať pri zavádzaní nových systémov a pracovať na rozvojových projektoch

• 13. a 14. plat na základe prémiového poriadku spoločnosti
• pracovný pomer na dobu neurčitú
• pomoc v náročných situáciách cez záchrannú sieť
• príspevok na DDS v hodnote 3 % z hrubej mzdy bez náhrad
• systém zamestnaneckých výhod a zľavy u obchodných partnerov
• príspevok pri narodení dieťaťa vo výške 120 €
• letný tábor pre deti
• kartu Multisport a možnosť zapojiť sa do dm športových tímov
• širokú ponuku vzdelávania
• finančný príspevok pri pracovných jubileách
• dar pri odchode na dôchodok
• stravné lístky vo forme stravovacej karty

Spravujte si všetky žiadosti z jedného miesta. Vytvorte si konto na www.dm-jobs.com/sk.

Viac podrobností o spôsobe a podmienkach spracúvania Vašich osobných údajov na účely výberového procesu a evidencie uchádzačov o zamestnanie nájdete na webovom sídle www.mojadm.sk v časti ochrana osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• výborné znalosti v oblastiach LAN, WAN, WLAN, Firewall, Windows, Cisco
• úplné stredoškolské vzdelanie s maturitou
• ovládanie nemeckého alebo anglického jazyka min. na úrovni B1 - mierne pokročilý
• prax v oblasti informatiky minimálne 1 rok
• znalosť práce v MS Office (Excel, Word, PowerPoint, Outlook)
• analytické myslenie, dôslednosť a zmysel pre detail
• schopnosť rýchlo sa zorientovať a navrhovať riešenia
• vzdelanie v oblasti informačných technológií výhodou
• vodičský preukaz skupiny B (aktívny vodič)

dm drogerie markt je významná medzinárodná maloobchodná spoločnosť, ktorá sa zaoberá predajom hlavne drogériového tovaru a parfumérie. Bola založená v roku 1973 v Nemecku. V súčasnosti prevádzkuje predajne v 13 európskych krajinách - v Nemecku, Rakúsku, Maďarsku, Chorvátsku, Slovinsku, Srbsku, Bosne a Hercegovine, Macedónsku, Rumunsku, Bulharsku, Českej republike, Taliansku a na Slovensku (od roku 1995).

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

Na pántoch 18
831 06 Bratislava
www.mojadm.sk