Pridať inzerát

Špecialista/tka IT - softvérová podpora

dm drogerie markt, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Na Pántoch, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 499 - 1 763 EUR/mesiacZákladná zložka mzdy pri úväzku 40h/týž. je 1499 € - 1763 € v závislosti od splnenia kvalifikačných požiadaviek.
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• komplexná softwérová podpora iných oddelení v súvislosti s využívanými aplikáciami
• príprava reportov, dashboardov a analýz z rozličných dátových zdrojov
• inovatívne riešenia rôznorodých požiadaviek z oblastí IT
• účasť v interných a medzinárodných pracovných skupinách a projektoch
• modernizácia a automatizácia procesov v rámci firmy
• školenie a podpora užívateľov pri zavádzaní nových technológií
• správa, testovanie, implementácia noviniek a kontrolné procesy v systémoch:
SAP, RON, Softip, HappyHR, Benefit Plus, E-Recruiting, dm-Lernwelt

• 13. a 14. plat na základe prémiového poriadku spoločnosti
• pracovný pomer na dobu neurčitú
• pomoc v náročných situáciách cez záchrannú sieť
• príspevok na DDS v hodnote 3 % z hrubej mzdy bez náhrad
• systém zamestnaneckých výhod a zľavy u obchodných partnerov
• príspevok pri narodení dieťaťa vo výške 120 €
• letný tábor pre deti
• kartu Multisport a možnosť zapojiť sa do dm športových tímov
• širokú ponuku vzdelávania
• finančný príspevok pri pracovných jubileách
• dar pri odchode na dôchodok
• stravné lístky vo forme stravovacej karty

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) a Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - expert

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• ukončené minimálne stredoškolské vzdelanie s maturitou
• ovládanie nemeckého jazyka na min. úrovni B1 - mierne pokročilý
• ovládanie anglického jazyka na min. úrovni A2 – začiatočník
• pokročilú znalosť práce s MS Office (Excel, Word, Outlook, PowerPoint)
• znalosť niektorého z programovacích jazykov (C#, Visual Basic, SQL, PHP) výhodou
• správa a práca s databázami MS SQL a MY SQL
• tvorbu webových alebo desktopových aplikácií
• prax v systémoch MS Visual Studio, DWH od MicroStrategy a SAP
• analytické myslenie, zodpovednosť, dôslednosť a zmysel pre detail
• záujem učiť sa nové veci a vedieť sa rýchlo zorientovať v oblasti IT

dm drogerie markt je významná medzinárodná maloobchodná spoločnosť, ktorá sa zaoberá predajom hlavne drogériového tovaru a parfumérie. Bola založená v roku 1973 v Nemecku. V súčasnosti prevádzkuje predajne v 13 európskych krajinách - v Nemecku, Rakúsku, Maďarsku, Chorvátsku, Slovinsku, Srbsku, Bosne a Hercegovine, Macedónsku, Rumunsku, Bulharsku, Českej republike, Taliansku a na Slovensku (od roku 1995).

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

Na pántoch 18
831 06 Bratislava
www.mojadm.sk